Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi vagy az ultrahang...

A mensi vagy az ultrahang pontosabb a hetek megállapításánál? Több alul

Figyelt kérdés
szerelmes lettem egy olyan nőbe akinek van férje,és együtt is voltam vele.tudom nem szép dolog.de most terhes lett és azt mondja nem az enyém a baba,mert megvolt neki a vérzése decemberben.A férje meg csak december 18-án jött haza.most tölti ezen a héten a 30.hetet.csak hogyha megvolt decemberben nem lehetne ennyi idős.Ő azt mondja hogy az ultrahangon ennyit mondtak ennek ellenére.nem tudom mit higgyek.szeretném tudni vajon lehetséges ez?
2011. jún. 11. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ultrahang pontosabb, ismerek olyan nőt, aki félidőig menstruált.
2011. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerem a hölgyikét hasonló kérdéssel már járt itt..Az a helyzet hogy 30 hetes akkor vagy november végén vagy december elején lett terhes,ez tuti máskülönben nem lehetne 30 hetes..És ez 100% Ha apuka dec 18.-án jött haza,akkor nem ő az apa hanem te..Mert mire apuka hazaért neki már tudni kellett hogy terhes,így biztos ,hogy nem tőle van.....Ne hagyd magad mert a gyerek biztos hogy a tied...
2011. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok azt elfelejtettem irni,hogy a menzesz az nem számít,mert ha a hetek alapján vissza számolsz mire apu hazaért kb 2-3 hetes terhes volt ,amit a nagykönyv szerint kb 5 hetesnek mondanak.Ha kiszámolod pont eljutsz a most esedékes 30.hétig..

Gratula apa leszel..

2011. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm ezt a kérdést is te tetted fel, ott nőnek írod magad itt meg pasinak...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

űűűű anyukám,most elég nagy bajban vagy...(

a neved ott van fent a kérdés felett, innen tudni h a belinkeltet is te tetted fel....)

hát elég xar a szitu...de remélem nem akarod a férjedet áltatni h lesz egy gyereke mikor nem az övé lesz a leirtak alapján...az lehetetlen lenne. s a szeretődnek is joga van a saját gyermekéhez.ha nem is lesztek együtt mint egy pár soha,akkor is!

ha annyi eszed volt(már elnézést s nem bántásból) h a szeretőddel nem védekeztetek megfelelően...sőőőt egyáltalán h szeretőztél akkor azt is vállald h elmondod az igazságot mind2 pasinak....

ha a szerető fejében is forog ami a tiédbe apasági perre is viheti a dolgot...s az elég csunya lenne...

nem lennék most a helyedben,hisz egy baba születése maga a csoda...de ez a 2apás dolog hát kitartás, vállald a következményeket!!!

2011. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ez is a tiéd...s itt is megkaptad a választ már...a szeretőé a kicsi...

2011. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valóban én irtam csak próbálok rájönni mi az igazság több szempontból is.mert nekem azt mondja hogy megjött december 18 után neki,de az ultrahang meg 30 hetesnek mondja,szerintem ez lehetetlen.de nem vagyok benne biztos....
2011. jún. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!