Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal pettigeltünk és...

A barátommal pettigeltünk és odaérintette a nemiszervét az enyémhez... Lehetek így terhes? Ha jó tudom, nem, de akkor miért késik?

Figyelt kérdés
A csiklómat izgatta Vele...Elvoltunk, el is mentem, a párom nem!Sosem volt pontos a menstruációm, sőőt volt, hogy 2 hónapig kimaradt, majd 2008.decemberében volt egy nőgyógyászati műtétem!Cisztákat távolíottak el a bal oldali petefészkemből!Azóta majdnem pontos volt a menstruációm, kb. 1-2 nap késéssel!Most mióta pettingeltünk és szóval az volt amit a fentiekben leirtam, azóta 2 hete késik a mensim!március 5-én kellett volna megjönnie és 21-e van :( A párom szerint fizikailag lehetetlen hisz nem ment be vele a hüvelyembe..:( Semmilyen terhességre utaló tünettel nem találkoztam még szerencsére :( Segítsetek!
2009. márc. 21. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a párodnak nincs igaza, lehetsz terhes, mert a nemi szervén lehetett ellőváladák, az előváladékban ondó, abból egy sejt bejuthatott a nemiszervedbe, és az megtermékenyíthetett, ha így van, akkor azt mutatja a teszt már két hét késés mellett, csinálj egyet, és ha negítv és az eset óta nem csináltatok hasonlót védekezés nélkül, akkor megnyugodhattok, amúgy legközeleb gumi minden ilyen testközeli akcióhoz!
2009. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is késett ilyenek miatt de nem lett baj! Nyugi
2009. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! nyugodj meg.biztos hogy nem vagy terhes!még ha aza ember probalkozik is az sem bizti h. terhes marad.ha ilyen kicsinysegtol teherbe lehetne esni akkor en mar vagy 3 eve teherebe eshettem volna, sot meg probalkozas mellett is fel evig tartott mig osszejott a baba.
2009. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huhh...hát 2 hetes késést követően megjött :) Köszönöm mindenkinek! :) ;)
2009. márc. 31. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
na örülök :))
2009. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!