Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes tejfehér folyás jót...

Krémes tejfehér folyás jót jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma van a 28. napom. REggeli tesztem (25-ös) negatív, de nem vizes a folyásom, mint ahogy mensi előtt "kellene", hanem krémes-ragadós. A hőm 37 felett van. De miért nega a teszt??
2009. márc. 21. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nekem kétszer volt ilyen folyásom a ciklus ebben a szakaszabán, mindkétszer erhes voltam, szerintem Te is az vagy.

nekem sosem a reggeli lett először pozitív, mindig amit du, vagy este csináltam, mert már nem bírtam, de lehet, hogy neked még kell pár nap, hogy mutassa, de szerintem ez tuti baba!

2009. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most aaaaaannnnyira megölelnélek!!!! Tök jól esett, amit mondtál! Puszi!!! :):):):)
2009. márc. 21. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!