Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanok írjanak már akik...

Olyanok írjanak már akik menszi előtt görcsölnek és mikor teherbe estek akkor is görcsöltek, mikor meg kellett volna jönnie de már babásak voltak. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy meg fog jönni.Kérlek benneteket akik ugyanilyen helyzetben vannak, vagy voltak írjanak pár sort, hogy tudjam ez akkor is lehet ha terhes vagyok,mert 2 napja még csak kicsit de görcsöl a hasam.Elképzelhető hogy azért még terhes vagyok?
2009. márc. 20. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is folyamatosan görcsölt a hasam. Mielőtt meg kellett volna jönnie, előtte pár nappal is, és utána is. Rettegve mentem WC-re, mert az volt bennem, hogy most biztos megjött. Minden este úgy feküdtem le, hogy reggelre biztos meg lesz. De NEM! Babát vártam. Azt mondta az orvos, hogy azért van, mert nő a méhem. Magne B6-ot ajánlott, hogy az jó a görcsökre. Be is vált.

Remélem neked is sikerült! Szorítok!

2009. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyamatosan olyan érzésem volt, hogy bármelyik pillanatban megjöhet. Fel sem tűnt, hogy már egy hete csak a majdnem megjön érzésem van. Aztán csak nem jött és most 4 hónapos a kisfiam :)
2009. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is több napon keresztül rohangáltam a wc-re betéttel a kezemben, mikor már meg kellett volna jönnie, hogy na most aztán tényleg megjön. Aztán csináltam egy tesztet is, és utána nem jött meg. Most 6 hónapos a fiam. :)
2009. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel Kedves Kérdező!!! Látod, hogy az előttem író Kedves Válaszolok milyen szuper történeteket mesélnek?!?! Egyszer mi is ezeket a szavakat fogjuk kiírni: "Kismama vagyok"!

Kérlek tedd azt amit én (tudom nagyon nehéz!): ne kattogjon a kis fejed állandóan a babásodáson, hidd el jönni fog, ha odafenn az egyik angyalka a Te testedet gondolja megfelelőnek a növekedésre! :)

Élvezd a szexet és ne "babagyártásra" használd fel Magatokat, legyen igazi szerelem gyerek!

Kösd le magad valamivel: olvass, fess, dolgozz, tanulj...

Elcsépelt szavak, igaz? De hidd el segít! Szorítok!

2009. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát most kicsit megnyugodtam.Most is görcsölgetek kicsit.Keddre nem várom mert elméletileg akkor kellene megjönnie.A peteérésem a hőm szerint 10 én volt tehát úgy gondolom hogy kedden fog megjönni,vagy jobban mondva remélem hogy nem.Valószínű szerdán tesztelek.Kérlek szorítsatok!!!
2009. márc. 21. 09:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajna megjött:((
2009. márc. 24. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nagyon sajnálom! Nem szabad csüggedni! Majd legközelebb! Sok sikert neked!
2009. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!