Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok úgy, hogy elmaradt...

Jártatok úgy, hogy elmaradt menzi után pár nappal még negatív volt a teszt, majd később lett csak pozitív? Mitől lehet így egyeseknél?

Figyelt kérdés
Van akinek már a nem várt előtt 1-2nappal is pozitív, másnak meg csak napokkal később?
2011. jún. 10. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A teszt a Hcg hormont mutatja ki, ami a beágyazódás után kezd el termelődni. Mivel nem vagyunk egyformák, ezért van akinek gyorsabban termelődik és a mensi előtt már pozit tesztel, és van akinek lassabban és a nemvárt napja után tesztel csak pozit. Olvastam olyat akinek akár egy héttel később lett pozi. Meg aztán az se mind1 milyen érzékenységű tesztet használsz, és hogy mikor volt ovud, mert lehet, hogy félidő előtt, de az is lehet hogy utánna.
2011. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez történt! Negatívat teszteltem először, majd rá pár napra már pozitív volt! Mivel vezettem hőmérséklet diagramot, ebből tudom, hogy peteérésem nem középidőben volt, hanem ciklus végén... ezért később is kezdett termelődni a Hcg, ezért volt először negatív!


17 hetes kismami

2011. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Elmaradt mensi napján negatív volt, rá 3 napra szintén negatív. Akkor eldöntöttem, hogy várok még egy hetet, és ha addig nem jön meg, akkor tesztelek megint. Akkor gyönyörű, erős pozitív lett már a teszt. A ciklus végén fogant a babám, ezért mutatta ki ilyen későn.
2011. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!