Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetekkel járt az...

Milyen tünetekkel járt az első hónap fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés

9év után hagytam abba, szedtem másfél évig meliane-t, 4,5évig diane 35-öt, és 3évig lindinette 20at, egy hónapja hagytam abba. 12,5éves korom óta jön meg , első perctől kezdve napra pontosan 28napra.15és fél évesen keztem szedni a tabit.

Most a ciklusom 21.napján járok, volt pé-m is, 10.-én, és 5napja iszonyúan fáj a cicim, a bimbómhoz hozzáűs se lehet érni, nagyon fáj, a cicim megnőtt, a bimbókon fehér mirigyecskék csúcsosodnak ki, fehér folyásom van, bő, testápolószerű,és hányingerem van, és szédülök a cigitől,és más íze van és éhes vagyok.

Szóval nem tudom, hogy a béby, vagy ahormonmegvonás okozza, vagyis, hogy terhes vagyok, vagy a gyógyszer miatt?


2009. márc. 20. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te terhes vagy.

En mondjuk nem szedtem ilyen hosszu ideig a tabit mint te, de amikor abbahagytam jobban ereztem magamat. Ennyi volt. Semmi mas.

Te terhes vagy.

2009. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy baba van a dologban!Nekem azt mondta nőgyógyászom, hogy ha abbahagyja egy nő a gyógyszer szedését, akkor jó esély van arra, hogy mielőbb terhes lehessen!Szerintem gratula!
2009. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nektek semmi ilyet nem okozott?

2009. márc. 20. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A hanyinger es a szedules egyertelmu terhesseg jele.

Lehetsz terhes?

2009. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen:-D

Azon vagyunk!

Köszi:-)

2009. márc. 20. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évig szedtem a fogit és amikor abba hagytam semmilyen tünetem nem volt csak annyi hogy több napig tartott a mensim, több is volt és éreztem a pms tüneteket valamint a mensi kezdetén olyan fájdalom, hogy sokszor rosszul is lettem. Én többek között ezért kezdtem el szedni a fogit. Egyébként én is cigiztem előtte is utána is de ezek a tünetek amiket leírsz szerintem a terhesség tünetei. Halkan gratulálok is:) Majd írd meg mizu teszt ügyben.
2009. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem mertünk tesztelni. Férjemet nem is érdekli a teszt, mert ő "tudja".Én nagyon izgulva várom, de még korai a ciklus 22. napján, nem? , bár pém a 11.en volt.
2009. márc. 21. 08:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött
2009. márc. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!