Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esik le a hőm? Nem...

Miért nem esik le a hőm? Nem lehet mégis baba vagy majd ezután fog leesni a múlt hónapban a mensi előtt 2 nappal már csökkent most meg nem. Miért?

Figyelt kérdés

Pedig 2. napja vérzek.



[link]


2009. márc. 20. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ugye, Te írtál tegnap is, elkeseredve... teszteltél ma reggel? Mert az így igaz hogy vérzéskor jobban le kellene essen a hőd, előző menzeszjor 4 tizeddel volt alacsonyabb. Én nagyon szorítok!
2009. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen én irtam tegnap és még most is levok kenődve csak már aludtam rá egyet azóta de mióta megláttam hogy a hőm még mindig nem esett le ujra elkezedtem bizakodni , tesztelni még nem merek csak ha nem esik le a hőm és ha elmúlt ez a vérzés de hétfőn megyek dokihoz akkor viszem neki a diagrammot de addig belebolondulok azért kértelek benneteket hogy segítsetek



Köszönöm a válaszodat.

Lehet még esély a babára szerinted?

2009. márc. 20. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Újra én. Hát nem merek már semmit mondani... de szorítok!
2009. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami hír? Mi történt Veled? Izgulok én is...
2009. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia.

A mensim egyre kevesebb ez a 3. nap de a hőm ma reggel leesett nincs babó sajna de beszéltem a dokimmal és jön a laparoszkópia még ebben a hónapban és az remélem segít ha nem akkor lombik de azt nem szeretném megérni.De még mindig nagyon ki vagyok és neked meg nagyon-nagyon szépen köszönöm hogy ilyen aranyos és biztató voltál velem szemben igazán sokat segített és jól esett remélem te több szerencsével jársz mint én és pozitivat fogsz tesztelni mert megérdemled ezt tiszta szivemből kívánom neked.

E kérdés alá ha beszélgetni szeretnél vagy ha van már valami hir rolad irj nézni és várni fogom.


[link]

2009. márc. 21. 16:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Nem értem magam.

most meg visszament a hőm , holnap muszály tesztelnem egyet mert ez már kibirhatatlan állapot.



[link]

2009. márc. 22. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!