Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol mérjem a hőmet? (többi lent)

Hol mérjem a hőmet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig mindig szájban mértem ahol ma pl 36,7 volt de rögtön utána megmértem a hüvelyben ott 37,3 melyiknek higgyek, ha a hüvelyben akkor menstruáciokor hogy mérjem ott?
2011. jún. 9. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Hüvelyben!

Ha tampont használsz, akkor mensikor is mérheted ott!

2011. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már a mai napra a 37,3 hőt írjam be vagy még a szájban mért hőt illetve már most váltsak vagy a következő ciklus első napján (ami remélem nem lesz. igen tampont használok mensikor akkor úgy mérjem hogy az is bennem van? (neharagudj nem tudom eddig csak szájban mértem)
2011. jún. 9. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Hol tartasz most a ciklusodban?

Egyébként igen, mérheted úgy,hogy bent van a tampon! Az úgy is magasabban van, mint ameddig a lázmérőt bedugod!

2011. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
21. napon tartok (29 naposak a ciklusaim)
2011. jún. 9. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem már csak a következő hónapban kezd el mérni hüvelyben!

Persze, ha egyáltalán szükség lesz még rá!:)))


Én megrendeltem kb. 25 db ovutesztet a 2. próbálkozós!!!! hónapra!:)))

Elsőre terhes lettem,úgyhogy odaadtam a barátnőmnek! Ráadásul aznap derült ki,amikor megérkezett!


12hkm

2011. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gratulálok. az a baj hogy nekem az ovutesztből rengeteg kéne mert 13-19. napig bármikor jöhet a peteérés. bár a hőböl nagoyn nem tudom kisaccolni de lehet mert szájban nem elég pontos
2011. jún. 9. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:

És ha mondjuk a 10. naptól a 18.-ig 2-3 naponta együtt lennétek? Nekünk így jött össze!

Mióta próbálkoztok. Ha hüvelyben méred,szerintem reális eredményt fogsz kapni. Csak arra tényleg ügyelj,hogy ne kelj fel és mindig ugyanakkor mérd!

2011. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem kelek fel karnyújtásnyira van a hőmérő már reggel alapból odanyúlok. Az a baj hogy van mikor egyáltalán nincs hangulatunk együttlenni így van hogy kimarad 3-4 nap is (vizsgaidőszak miatt főleg) és utána meg minden nap vagy minden másodiknap együttvagyunk. Nagyon köszönöm a tanácsokat
2011. jún. 9. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Szájban is jó mérni, az is mutatja a változást. A hüvelyben mindig magasabb néhány tizeddel a hőd, ezért fontos, hogy mindig ugyanott mérd...
2011. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6 tizeddel magasabb volt a mai napon
2011. jún. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!