Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor erdemes eloszor nodokiho...

Mikor erdemes eloszor nodokihoz mennem, ha a ciklus13-14. napjan volt peteeresem, azota most vok a 33. napon?

Figyelt kérdés

nem teszteltem meg, vszinu nem is fogok, mert dokihoz egyekbent is mennek. a ciklusaim 28-29 naposak altalaban, ritkan 30, egyszer 31.

nem viszket, nem csip, nem faj "odalent" de sose lehet tudni.

arra lennek kivancsi, h mikor fogja tudni megmondani az orvos, ha terhes vagyok, vagy ha esetleg mas miatt kesik. es ha mas miatt, mi az?


2009. márc. 20. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, remélem semmi komoly!

Mi jól vagyunk, kedden 5 hetesnek minősítettek. Eddig nem volt semi bajom, ma már hányingerem van :( Remélem hamarosan Neketek is sikerül... Tudom nem terveztétek, de úgy láttam, azért örültél volna. Úgyhogy sok sikert. Azért jelentkezz, a doki után is :)

2009. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

valoban orultem volna, amiota az eszemet tudom, edesanya szeretnek lenni. de talan meg nem volt itt az ideje. majd akkor, ha parom is orommel fogadna a hirt, es nem sokkot kapna eloszor es csak utana orulne. :)

hetfon megyek be koran, hatha meg aznap tud fogadni az orvos. habar mar el is mult...egy par ora eros verzes utan meg barnaztam ket napig, ma mar semmi...erdekes egy menses volt :(

en is remelem, h semmi komoly, neked pedig jo egeszseget kivanok!

jelentkezem meg a jovoheten

2009. márc. 28. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!