Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor erdemes eloszor nodokiho...

Mikor erdemes eloszor nodokihoz mennem, ha a ciklus13-14. napjan volt peteeresem, azota most vok a 33. napon?

Figyelt kérdés

nem teszteltem meg, vszinu nem is fogok, mert dokihoz egyekbent is mennek. a ciklusaim 28-29 naposak altalaban, ritkan 30, egyszer 31.

nem viszket, nem csip, nem faj "odalent" de sose lehet tudni.

arra lennek kivancsi, h mikor fogja tudni megmondani az orvos, ha terhes vagyok, vagy ha esetleg mas miatt kesik. es ha mas miatt, mi az?


2009. márc. 20. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg ha terhes vagy akkor az elmaradt menstruáció után 1 héttel már látnia kellene a peteszákot és újabb egy héttel később már a szívverés is látható!De én azért csinálnék egy tesztet, 700-800 ft-ért már lehet kapni!
2009. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Vasárnap és hétfőn teszteltem pozitívat. A PÉ valószínűleg a 20. ciklusnapon volt- nődoki látta a petét. Ma, azaz

2009. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na ezt elbaltáztam :)

Szóval ma vagyok a 37. napon.

A lényeg ma voltam dokinál ismét, ahol is egy szabályos 4 mmes petezsákot sejt. Azt mondta, minimum 21 napot várni kell ahoz hogy bármit is ki lehessen jelenteni- természetesen a peteéréstől.

Sok sikert!

2009. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

koszi az eddigi valaszokat, bar a masodikat nem igazan ertem.

ja kozben rajottem, h elszamoltam magam, a 34.napon vagyok.

azert nem akartam venni tesztet, mert ahol mi lakunk, egy gyogyszertar van csak, boltban nem lehet kapni tesztet, es mindenki ismer mindenkit. ugy tudnam megoldani, ha bemennek a varosba...de ott meg mar az orvos is ott van....eloszor en szeretnem megtudni biztosan, mielott az egesz falu errol beszel, es esetleg kombinal, kulonosen, h nem is vagyok terhes.

2009. márc. 20. 12:26
 5/12 A kérdező kommentje:

akkor mostmar ertem, koszi :)

nekem kb akkor, 20-21 napja volt a pem. de akkor is megvarom a hetfot.

2009. márc. 20. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Remélem sikeres leszel- jelentkezz ám :) 2.3. voltam
2009. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem tervezett baba lenne, ha az lenne :)

meg mindig nem jott meg, 35. nap, aztan majd hetfon akkor jelentkezem megint :)

2009. márc. 21. 10:26
 8/12 A kérdező kommentje:

sziasztok, megis csinaltam tesztet, negativ lett:(

mensi meg nincs, 38. nap.

doki meg csutortokre adott idopontot...

2009. márc. 24. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Továbbra is drukkolok- egy teszt még nem jelent semmit.

Jelentkezz :)

2009. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

szia, tegnap elkezdtem verezni, 39.nap. rengeteg sotet ver jott, szo szerint folyt belolem, aztan delutanra alig volt, este semmi, ma meg maszat. soha nem volt meg ilyen mensesem... mara kaptam idopontot dokihoz, de ugye nem mentem, kerek majd egy masikat jovohetre.

koszi, h drukkolsz, de mostmar azert kell, h szorits, h azt mondja az orvos, h nyugodjak meg, semmi komoly...

te hogy vagy....bocsi, ti hogy vagytok? :)remelem minden ok!

2009. márc. 26. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!