Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. Kedden terhessé...

5 napja késik. Kedden terhességi teszt - lett. Jósteszt -. Lehet még baba a dologban?

Figyelt kérdés
Hétfőre nem vártam. Szokott néha csúszni, így inkább úgy írom hogy hétfő-péntek nem várom. Ma van 34. nap, ciklusom 28-35 nap között mozog. Kedden - lett a tesztem. Jósteszt szintén -, mert a második vonal ugyan olyan halvány, nem erősödik. Megjön érzésem hétfőn és kedden volt, azóta elmúlt, és szerdától nagyon erős szédülés váltotta fel (soha életemben nem szédültem ennyire). Szerintetek lehet baba??
2009. márc. 20. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,már kikéne,hoy mutassa.
2009. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ameddig nem jön meg van esélyed. Lehet, hogy később volt pepeérésed ezért nem mutatta még ki. Pár nap múlva tesztelj megint. Drukkolok, hogy baba legyen!
2009. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon örülnék ha baba lenne, már régóta várjuk. :) Ha mégsem, akkor megyek orvoshoz, hogy mitől van ez a szörnyű szédülés..

Köszönöm a segítséget! :)

2009. márc. 20. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
szija én is hétfőre nem vártam szerencsére nem is jött még a mai napig sem... ma vagyok a 36.napon, és keddi meg ma reggeli tesz is negatív lett, viszont a hőm még mindig fennt van... ezt csak azért írom mert sok olyat olvastam, hogy volt aki már 42 napos volt és a teszt nem mutatta ki, viszont elment másnap a doki már a szívhangot is hallotta!! nekem azt mondták, hogy amíg nem jön meg és a hő fent van addig van esély... sok szerencsét!!!!!
2009. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a bíztatást! :)

Remélem hogy tényleg baba lesz a dologban!

Neked is nagyon szurkolok!! :)

2009. márc. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!