Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babócát szeretnénk már régóta...

Babócát szeretnénk már régóta próbálkozunk most szeretnénk segitséget kérni?

Figyelt kérdés

Hova fordulhatok ill. mennyibe fog kerülni?


Nödokihoz menjek?Milyen vizsgálatok lesznek?


2009. márc. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondhatom, hogy jobb, ha egyből felkerestek egy meddőségi központot, ahol nem csak téged, hanem a párodat is kivizsgálják. Az infertility.hu oldalon tájékozódhatsz, hogy milyen vizsgálatokat végeznek, és hol vannak ilyen központok. Az árakról még korai beszélni, mert van akin egy sima kis műtét segít, és sajna van akinek csak a lombik marad. (ez az utolsó megoldás, és természetesen a legdrágább. Sajna a hormonkészítmények nem olcsók, bár most megint igencsak meg lettek TBtámogatva) Viszont ha magánklinikára mész, ott készülj fel a több százezres kiadásra LOMBIK esetén.

Szívből kívánom, hogy minél hamarabb örülhessetek a kis jövevénynek, és ne legyen "nagy" az a probléma, mi miatt várat magára.


Egy 28 hetes lombikos kismama

2009. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na először is ha dokihoz mész akkor neked kell kezedbe venni az ügyet!én 2 dokinál is voltam!azt vettem észre hogy mivel sok betegük van nememlékeznek és együtt sem tudnak érezni evvel a problémával!És mindig neked kell mindent megjegyezni!Na mikor elmész a 12. napodon menj hogy megnézze van a péd!mert csak akkor lássa!aztán bármi is az eredményed akkor is kérj hormonvizsgálatot, mertha kezel nuku pére akkor még nemjösz rendbe ha hormonilag is rosz a dolog!ezt tapasztalatbol mondom . szinte a dokik 80 %-a rögtön clostit ad ha nincs pé!de megkéne nézni még abba ahonapba mi van a hormonnal is!!!!!!!Szóval nekem igyveszett kárba joskoskosk honapom!
2009. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. márc. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!