Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merkformint szedők mik a...

Merkformint szedők mik a tapasztalatok? Mikortól indul be a peteérés? Mikortól lehet a babával próbálkozni? Szőrösödés? Fogyás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én tapasztalataim: Szeptemberben kezdtem a szedését, fogytam 17 kilót diétával és gyógyszerrel. A szőrősödés csak enyhül de nem túnik el. Peteérésem a harmadik hónaptól volt, a baba sajnos még nem sikerült :(
2011. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen diétát csinálsz?

2 napja szedem a metet, de a doki csak azt mondta, fogyjak le, de hogy milyen diétával azt nem mondta:(

2011. jún. 7. 08:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem 3 naponta kell már gyantáznom a bajszom, annak is örülnék:(
2011. jún. 7. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvassatok utána a neten, nekem a szénhidrát diéta jött be. Decemberben 63kg voltam, és áprilisig lementem 54kg-ra. Kicsit számolgatós, de megéri. És a mozgás is nagyon fontos. Én elég lusta természetű vagyok, de minden másnap kb. 30 perc még nekem is belefért.

Ajánlom ezt az oldalt minden pcos-nak:

[link]


10hetes km

2011. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Diéta: -12 kg

35 nap gyógyszerszedés után megjött spontán a vérzés, a következő 30. napra jelentkezett.

Szőrösödést nem tapasztaltam.

2011. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

11:49-es vagyok.

Én a szénhidrátokat csökkentettem le nagyon.

Délután 6 után nem eszem, ásványvízből 2l min/nap.

Így ment le kb. egy hónap alatt a 12 kg.

Baromi nehéz, de a Baba miatt mindent!


Nincs konkrét diéta tervem. Nagyon figyelek arra, hogy mit mivel készítek el (liszteket is mellőzöm, ha nagyon muszáj akkor teljes kiőrlésűt használok csak)

2011. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hónaptól volt peteérésem, mégis(gondolom a hormonoknak kell idő még) a kislányom csak a 8-ik merkforminos hónapban fogant meg.Már 10 hónapos.Szörösödés nem múlt el pedig 3-éve szedem a merkformint/gyanta/.Fogyás 10-15kg minusz gyógyszer előtthöz képest.
2011. jún. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!