Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után milyen...

Spontán vetélés után milyen az elsö menstruáció?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban volt egy müvi befejezés nélküli vetélésem. 2-3 napig rengeteg darabos vér távozott utána pár nap barnázás és vége. Tegnap megjött (28 napra), közepes inkább kevés mennyiségü, ma viszont délután ismét "elöntött" és darabos is volt?

Mitöl van ez???

Bocsi a kifejezésekért, de igy a legkönnyebb.


2009. márc. 19. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műszeresen fejezték be, decemberben. Az első mensim, nekem is hasonló volt, első nap alig volt valami, második nap szinte ömlött belőlem, aztán még 1-2 napig normál mennyiség volt. Ilyenkor ezt normálisnak mondják. Utána már nem jött meg, 11 hetes leszek:) Fel a fejjel!!
2009. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem tavaly volt vetélésem és nekem sem volt beavatkozás.

Nekem normális vérzésem volt nem darabos viszont 2-3-4 napos szokott lenni a mai napig.

Szerintem menj dokihoz!

Kontrolon voltál?mert nekem mennem kellett 4hét mulva.

2009. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem januárban volt és utána 25 napra jött meg, akkor nekem is darabos volt és sok, nekem kért a dokim egy labort is, de jó lett az eredmény. Utána 30 napra megint megjött, az már normális volt, olyan mint amilyen szokott lenni. De mi majd csak ősszel próbálkozunk újra. Ti?
2009. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a doki azt mondta amikor a vetélés volt, hogy ha nem tart 5 napnál tovább a vérzés akkor minden ok.

Mi már újból próbálkozunk, mivel a múltkori terhesség az 2 év után sikerült. Már nincs türelmem várni. Nagyon hosszú volt ez az idö.

2009. márc. 20. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Kívánok mielőbbi babásodást. Nekem is decemberben volt vetélésem, művileg fejezték be. Az első menzi a megszokotthoz képest rengeteg volt, már nem emlékszem pontosan, meddig tartott, de folyton ömlött belőlem. Szerintem még nem kell megijedj.
2009. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!