Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnöm 20 éves én 19. már...

Barátnöm 20 éves én 19. már csak én tanulok. Lehet hogy terhes és ha az meg akarja tartani. Ez kor nem vészes egy kicsit egy férfinek? Vagy megoldhato hogy normálisan felneveljem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha van rendezett anyagi körülményed, és morális értékeid akkor ennyi idősen is fel tudod nevelni. Tény, hogy korai, de hát más is járt már így, és megoldotta.
2009. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most jót mosolyogtam (ne haragudj) és megértem a dillemmádat, kétségeidet.

Ugyanis és 20 voltam, a párom 19 mikor teherbe estem. Akárcsak Ti. Összeköltöztünk, megszületett a kicsikénk.

Mikor 3 éves lett és is elmentem dolgozni, szép lassan meglett mindenünk. Azóta férj-feleség vagyunk és most várjuk a 3. babánkat! :-)

Tény, hogy nehezebb megteremteni mindent, ha már megvan a gyerek, de nem lehetetlen csak szeressétek egymást annyira, hogy felülkerekedjetek minden problémán!

Sok boldogságot!

2009. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az én helyett mindig és-t írtam, ma nem áll rá a kezem erre a szóra :-)
2009. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!kicsit megnyugodtam:)
2009. márc. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!