Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyakran szeretkezünk akkor...

Ha gyakran szeretkezünk akkor tényleg nagyobb az esély kisfiúra?

Figyelt kérdés

Néha-néha nagy ritkán ki szokott maradni 1 nap szünet, de többségében minden nap van szex legalább 1-szer. Kisfiam lesz majd?

Nem akarok számolgatni, taktikázni, akkor vagyunk együtt amikor jól esik és így általában gyakran van szex.


2011. jún. 6. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez baromság.
2011. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor van nagyobb esélyed fiúra,ha peteérés napján vagytok együtt. Ha elötte 1-2 nappal,akkor inkább kislányra.

Azzal,hogy mindennap együtt vagytok,állítólag csak kevesebb az esély a teherbeesésre,mivel 2-5 nap kell,h elegendő spermium is legyen az ondóban. Ezzel nem azt akarom mondani,h lehetetlen így teherbeesni,de 2 naponta ajánlják:)

Nem tudom nálunk számított-e,de akkor sikerült,amikor 5 nap kihagyás után pozitív ovuteszt napján voltunk együtt. (kisfiam lett)

2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk bejött, mert 3 fiam lett, de most hallom először ezt az elméletet, szóval nem tudatos volt.
2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként azt tudom, hogy a terhességre úgy nagyobb az esély, ha ritkábban van szex, egy párszor próbáltuk is, de már nem akarom ezt tovább csinálni, hogy szigorúan csak 2 napi 1 szex meg hasonlók! És közben babát is szeretnék, de nem akarok ennek megfelelni, hogy csak így lehet babám, szerintem baba mindenhogy sikerülhet, sokan nem számolgatnak, csak szexelnek egyfolytában, mégis teherbe esnek. Nem hiszem el, hogy amiatt nem fog sikerülni, mert sűrűn szexelünk (megesik hogy napi többször is).
2011. jún. 6. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Terhességhez elég egyetlen darab spermium!


Mi nem voltunk együtt minden nap. Második hónapban összejött a baba, fiú lett. Nem tudom, mit csináltunk úgy, hogy fiú legyen. Remélem most lány lesz. :)

2011. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én sem tartom jó ötletnek ennyire rágörcsölni a babára. Nem szabad! Jönni fog az, annyiszor és úgy legyetek együtt, ahányszor és ahogy akartok.
2011. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát én is úgy gondolom, hogy jön a baba anélkül is, hogy számolgatnék. Semmivel nincs így kevesebb esélyem.
2011. jún. 6. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Párom szülei azt mondják vízpart közelébe lehet fút összehozni. :)

Két húga van a páromnak ők nem ott fogantak. :)

De én ezekben nem hiszek, attól függ, hogy az apától mit örököl.

2011. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a neme a lényeg, inkább az, hogy egészséges legyen.
2011. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia én csak ezt teszem hozzá és fiú lett. [link]
2011. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!