Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves kor körül kinek...

30 éves kor körül kinek mennyi idő után sikerült teherbeesni első babával?

Figyelt kérdés
Az számít e, hogy mikor vagyunk együtt? Este, amikor már nem mozgok sokat, vagy napközben és utána ugyanúgy jövök-megyek, mint bármelyik másik nap.
2009. márc. 18. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Több mint egy éve próbálkozunk és még semmi, de megvan mi a baj. Hétfőn lesz az inszemináció.
2009. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mi a baj? Remélem ezek után összejön nektek.
2009. márc. 18. 14:56
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nekünk ez lesz a 9. hónapunk. A doki azt mondta hogy minden rendben, csinált néhány vizsgálatot, de komolyabbat még nem.(volt hormonvizsgálat, UH követés) Voltunk spermavizsgálaton, az is rendben a baba azonban nem jön. Szerintem a doki is azon az állásponton van hogy nincs baj és az andrólógusnál és mindehol csak azt hallom, hogy az 1 év az teljesen normális. (mindenhol magánrendelésre mentem)Hát én is gondolkodtam, hogy nem kellett volna hamarabb elkezdeni, de van olyan ismerősöm akinek 25 évesen is 1 év alatt sikerült az első baba, és olyan kolléganőm akinek 30 évesen az első hónapban összejött a baba úgy hogy nem volt rendszeres mensije. Szerintem ez egyén függő és a 30 év még nem olyan sok, az még nem zavarhat be. Bár már én is kezdem úgy érezni, hogy soha nem fog sikerülni. Ahogy a dokimon látom csak mosolyog és azt mondta, hogy ne foglalkozzunk semmivel és ha májusig nem jön akkor ír gyógyszert. Lehet hogy csak türelmetlenek vagyunk mert már nagyon szeretnénk babát és minden hónap egy örökkévalósággá tünik. Én már lassan a reményt is kezdem elveszíteni és elképzelni sem tudom hogy terhes leszek, tegnap nagyon kibuktam.
2009. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég tettem fel én is egy hasonló kérdést. Én 28 vagyok és két éve küszködünk sajna.

Szemezgess a kérdésemre adott válaszok között hátha segit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat!
2009. márc. 18. 15:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem PCO-m van, jó hormoneredményekkel. Fura, de van peteérés is, minden határértéken belül van, de az arányok nem jók. Ami még fura, hogy nem olyan arányban tér el ahogy elvárható lenne a betegségem kapcsán, hanem fordítva.

Második válaszoló. Nekem is ilyen volt a dokim, azt mondta ha novemberig nem jön, kapok gyógyszert. Nem jött és elmentem a meddőségibe, pedig igencsak nagy szaktekintély az orvosom.

2009. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezen gondolkodom, hogy ha tényleg nem jön a baba májusig nem biztos hogy ehez a dokihoz megyek vissza, hanem kifjezetten meddőségre szakosodotthoz. Csak azt nem akarom, hogy úgy tünjek, hogy türelmetlen vagyok, mert hát sokan vannak a környezetemben akiknek 9 hónap illetve 1 év alatt jött össze a baba.


második válaszoló

2009. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és a párom szedett most Tavanicot mert a spermaeredményében sok volt a sérült ivarsejt, ami a doki szerint húgyuti fertőzésre utal. Hátha így erősebbek lesznek és ebben a hónapban végre sikerül.
2009. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a 3. hónapban összejött, mindketten 33 évesek voltunk. Esténként voltunk együtt, de bőven nem minden este. Szerencse kérdése szerintem...
2009. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En 31 leszek majusba. Oktoberben kezdtuk el a probalkozast es novemberben mar pozitivat teszteltem. 3 naponta voltunk egyutt, parom meg idosebb. O elmult 40. Mielobbi pozitiv tesztet kivanok minden babara vagyonak!
2009. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!