Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21-dik napon, ki tesztelt...

21-dik napon, ki tesztelt pozitívat? Halványan, de baba volt a dologban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen a teszted. Van ami már mutat az aktus után 5 nappal is. Ha türelmetlen vagy probálj tesztelni. De ha a baba ott van ott lesz hét mulva is ha meg nem akkor ugyis már csak legközelebb. Ez az amin nem lehet változtatni. Hát én pozitiv tesztet kivánok. Türelem most még nem biztos hogy pontos eredményt mutatna.
2009. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha korai ovuláció volt, mondjuk a 10 vagy 11-ik napon, akkor lehet, hogy egy nagyon-nagyon halvány pozit lehet tesztelni, de csak nagyon érzékeny teszttel, 10-essel. Nekem volt, hogy a 10-i
2009. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, véletlen elküldtem...

szóval, nekem már volt, hogy a 10-ik napon pozi volt a teszt, de megbántam, mert nem maradt meg a baba. Megjött...

Megfogadtam, hogy többet nem tesztelek idő előtt, mert felesleges csalódást okoz.

2009. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!