Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggeli tesztem negatív de...

Ma reggeli tesztem negatív de a görbém még így néz ki, van még remény?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikorra nem várom , mert mikor volt a pém csak tippelni tudok.


Itt a görbém is:


[link]


2009. márc. 18. 08:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg jól néz ki ez a görbe, lehet lesz belöle valami. Én is úgy látom, hogy a 17. napon volt PÉ. Viszont, ha a 28. napra jönne meg, akkor túl rövid lenne a ciklus második fele. A palástfü és cickafarok tea még állíthat rajta. Szerintem várj még néhány napot (még csak 10 napja van fent a höd)!!! Egy LH-Teszt tudná ilyenkor (kb. 11-12 nap PÉ után) pontosan kimutatni!
2009. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm szépena válaszokat.

Kedves utolsó a cicka meg a palást teától néz igy kia görbém és attól van pém is amióta iszom őket elötte nem volt.

Tudom hogy ha 28 napra jönne meg akkor rövid volna a luteális szaksz ezért várok még néhány napot.

2009. márc. 18. 09:20
 13/18 A kérdező kommentje:
Jah és persze megirom az eredményt.
2009. márc. 18. 09:21
 14/18 anonim ***** válasza:
A 17. napi esés nem lehet beágyazódás, mert az csak egy nap szokott lenni, már ha van. Egyértelműnek látszik, hogy a peteérés volt a 17. napon, és hamarosan a teszt is mutatni fogja, ne add fel!! :-)
2009. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem adom fel csak már nehéz igy 3 év távlatából , várni de kitartok és megirom mi lett.
2009. márc. 18. 09:26
 16/18 anonim ***** válasza:

sok sikert neked. :)


10 hós kisfiú anyuja és 6 hetes terhes kismami :)

2009. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szia Kismami.

Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy neked nagy gratula az ujabb babóhoz.

Szerinted akkor nekem is van esélyem a babóra?

2009. márc. 18. 14:18
 18/18 A kérdező kommentje:

Ma megjött én feladom nekem már soha nem lesz babám de nem értem miért jött meg hisz a hőm még mindig fent van :,-((



[link]

2009. márc. 19. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!