Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hasfeszülés milyen érzés...

A hasfeszülés milyen érzés amikor babát vársz?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menzim, tesztelni még nem merek. Viszont 2-3 napja feszül az egész hasam alja, mintha székrekedésem lenne (de nincs.)És ha beszívom a levegőt még erősebb a feszülés!

Volt már nektek is ilyen?


2011. máj. 31. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
sya en 23 hetes terhes vagyok de nekem az elejen inkabb szurkalt egy kicsit mint hogy feszult volna mondhatni nem feszult.mostanaba kezdett feszulni .
2011. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor biztos csak meg fog jönni:((((

Köszi a választ!

2011. máj. 31. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleinte olyan volt mintha petefészekgörcsöm lenne, aztán pár nap múlva meg olyan mintha fel lennék fújódva, feszült és úgy éreztem mintha tele lenne vízzel az alhasam.Ha már egy hetet késik akkor tesztelj, nincs mitől félni, jobb tudni ha pozitív.
2011. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!