Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevesebb és világosabb a...

Kevesebb és világosabb a vérzésem mint szokott lenni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 hónapja kivették az egyik petevezetékem méhen kívüli terhesség miatt. Most szeretnénk megint próbálkozni, mert 3 hónapot mondtak, és ezt kivártuk, előbb nem akartam, mert ne legyen csalódás. Viszont észrevettem, hogy a műtét óta kevesebb és világosabb a vérzésem, mint eddig volt. Volt valakinek ilyen gondja? Úgy tudom, hogy ez amiatt van, hogy a nyálka vastagsága nem megfelelő, és így nem is lehet teherbeesni. A műtét előtt mindig erős, sötét és darabos vérézésem volt, éreztem, hogy tisztultam, most viszont nem érzem. Ezen lehet segíteni? Dokimmal nagyon rosszul váltunk el a műtét után, nem szeretnék hozzá menni, de még nem találtam megfelelő dokit.

Akinek ilyen műtéte volt mikor állt készen újabb babára? Illetve voltak hormonális vagy ilyen jellegű gondjai mint nekem? Köszönöm előre is a segítséget.


2011. máj. 31. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!