Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napot késik minimum a...

Hány napot késik minimum a menstruáció ha valaki teherbe esik? És esetleg még vannak egyéb tünetek is? Honnan lehet megállapítani valakiről?

Figyelt kérdés

Esetleg írhatja az is aki tapasztalta már.

Csak érdeklődésből


2009. márc. 17. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
min. 9 hónapot:)
2009. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a manstrució nem jön meg, ha valaki terhes. Legközelebb csak szülés után úgy 3-4 hónappal első alkalommal. Ha kimaradt a mensid azért vegyél egy tesztet. A terhességi tünetek, hogy kinél mikor jelentkeznek szerintem egyénenként változó. De általában 4-6-hét körül kzdenek. Fáradsággal, hányingerrel stb...De ez sem mindenkinél törvényszerű, hogy kialakul bármiféle tünet. Van akinek kutya baja sincsen terhessége alatt. Még csak nem is kívánós.

Nekem csak gyomorsavam volt sok, de arra katam egy vitamint, és elmulasztotta. Emellett az első trimeszterben csak fáradt és aluszékony voltam. Semmi hányinger, semmi rosszúllét. Még kívánós sem voltam sosem.

2009. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

arra gondolsz, hogy mikor érdemes tesztet csinálni?

a nemvárt napja után pár nappal.

2009. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már az elmaradt menstruáció napján teszteletem, pozitív lett, de a tünetek csak a 7. hét körül kezdődtek(kivéve a mellbimbó érzékenységét,azt már a 4-5. héten is éreztem)!
2009. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja nem, én nem kell agódjak.

Nemrégóta folytatok nemi életet, csak kíváncsi voltam.

Mi védekezünk, nem is aggódom. Ezelőtt is mindig két napra rá jött meg, mint vártam. S most is mára várom, s szerintem pár nap múlva jön meg. De nem aggódom miatta, csak innen ugrott be hogy kérdezzem meg. :)

Köszi a válaszokat

2009. márc. 17. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!