Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt összehangolása a h....

Ovu teszt összehangolása a h. görbével! Vélemények?

Figyelt kérdés

Vettem ovu tesztet csak nem tudom, hogy hogyan lehetne összehangolni a h.görbével.

Ha azon a napon, amikor lemegy a hőm és este csinálok egy ovu tesztet akkor az poz. vagy neg. lesz? (tegyük fel, ahogy akkor van a pé és nem máskor) Vagy az ovu tesztet a valószínűsíthető nap előtt kell megcsinálni? (tudom, hogy 5 napig kell, de nem akarom mindet elpazaroni). És ha poz. lesz, akkor aznap kell együtt lenni, vagy az ovu teszt szerint csak 24 óra múlva kell együtt lenni?


2009. márc. 17. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! én javaslok egy sokkal egyszerűbb megoldást! Ne az 5 db-os 3000 Ft. körüli ovutesztet vedd, hanem rendelj a neten mert ott az 50 darabos kerül annyiba. (www.babatervezok.otthona.net például) Én a következőt tettem: a ciklus 11. napjától csináltam minden este azonos időben az LH tesztet egészen addig, amíg a hőmérsékletem fel nem szökött a peteérés után (tehát az első pozitív nap után még egy LH teszt vagy kettő, hogy biztosra menj). Szex az a 12 naptól a 18 napig minden nap vagy minden másnap, ahogy kijött a lépés :)


Ne számolgasd a pozitív és negatív napokat az LH teszten, mert lehet hogy véletlen félreértékeled... Hőmérés minden reggel pontosan ugyanabban az időben nyelv alatt, plusz sex minden nap ha jut rá idő és LH teszt a fent leírtak szerint. Tuti megjön az eredménye! Drukkolok nagyon!

2009. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom az előttem szóló tanácsait. Én is így tettem és meg is lett az eredménye:))

6+5 kismama

2009. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!