Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló terhesség...

Fogamzásgátló terhesség mellet? Ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most hagytam abba az 1. levelet.

Most volt vége a 7 napos szünetemnek.

Vagyis tegnap elött volt a 8. nap és be is vettem a tabit.

De még a 7. napon a barátommal együtt voltam(mert már nem volt meg a mensim) és belém is élvezett.

Így ugye nem lehetek terhes..és ha mégis az lennék, akkor..Mi is történne ha terhes lennék és szedném a tabit?


2009. márc. 16. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tabi a szünetben is véd. Hogy védett voltál-e? Elvileg igen, ha a mensi 1. napján kezdted szedni, rendesen, nem hánytál/hasmenés, nem volt gyógyszerkölcsönhatás.

Terhességet ki kell zárni. A magzatnak nem árt, de amint kiderül a terhesség, abba kell hagyni a tabi szedést!

2009. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj h nem az 1. napon kezdtem el szedni hanem az 5. napon mert ezt mondta a nőgyógyászom!
2009. márc. 16. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bízz a nőgyógyászban.
2009. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen csak azért mégis félek egy kicsit :(
2009. márc. 16. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy, mégis szeded a tabit, akkor usgyi nőgyógyász. Barátnőmnek emiatt volt vetélése, nem vette észre időben, hogy teherbe esett, szedte tovább a tabit, és elment a baba. Mikor egy hirtelen nagy vérzés miatt elment nőgyógyászhoz, az mondta el neki, hogy bizony volt egy babája.

De ha normálisan szedted, ahogy orvos elmondta, és nem hánytál, nem ment a hasad, nem szedtél erős antibiotikumokat, akkor ne félj! Szünetben is véd!


20/L

2009. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nah cica már a 2 levelet szeded nem???

2. levél 1 bogyó vagy már második...

akkor semmi baj... :) nyugiba lehetsz :)

2009. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!