Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyógyszerszedés közben...

Ha gyógyszerszedés közben estem teherbe, de nem vettem észre és végig szedtem az havi tabletta csomagot abból lehet baja a babának? (yasminelle)

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nem,nem lesz semmi baja a gyereknek. Estek mar igy teherbe es egeszseges gyerek szuletett.
2009. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Mercilonnal bele van irva a tajekoztatoba, h szoptatas alatt is lehet szedni. szoval sztem nem árt a babanak. de h estél teherbe gyógyszerszedés közben? nem szedted rendesen? mert en is gyogyszereztem..
2009. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen szedted a gyógyszert? Más gyógyszert is szedtél? Esetleg hánytál, vagy hasmenésed volt közben?

Csak nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyen valaki tabletta mellett. Mióta szedted a gyógyszert? Nem volt közben pecsételő vérzésed? Mikor lett pozitív a teszt?


Bocs a sok kérdésért, de érdekel ez a téma


Egyébként a válaszom: általában az ember akkor jön rá, hogy terhes, ha nem jelentkezik a vérzése. Ez általában a csomag végigszedése után jelentkezik.

A mai gyógyszerek úgy vannak kitalálva, hogy ne legyen tőle baja a babának. Valahol olvastam, hogy a gyógyszerek az 5-6. héttől ártanak a babának. MErt ami addig ártott esetlegesen, akkor nem fejlődik addig a terhesség, hogy ne legyen tőle vérzés.

Bocs, ha kicsit zavaros volt :S

2009. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de rendesen szedtem,csak mondjuk 1-2szer kicsúsztam a 12órából,hát valószínű ezért,de nembaj örülök neki :) csak félek,hogy baja lesz.
2009. márc. 16. 20:16
 5/8 A kérdező kommentje:
közben nem volt pecsételés, csak uyge mikor elkezdtem szedni...egyébként hányásnál,hasmenésnél nem voltak gondok. Amugy ígyis kicsi volt az esélye, mert ha belegondolok talán 1 tablettát vettem be ugy, hogy nem péntek este hanem szombat reggel, és hopp. Szal van ebben valami hogy a tabletta se 100%
2009. márc. 16. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne.. velem is pont ebben a honapban történt meg h egyik nap nem este, hanem köv. napon reggel vettem be. remelem h nem lesz baj. a babanak meg nem lesz baja, az a par tabletta nem hiszem h art neki. ugy tudom h a yasminelle alacsony hormontartalmu.
2009. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre gratulálok a babához!

Nem lesz baja, ne aggódj :)

Sajnos nem 100% a tabletta sem

2009. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. márc. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!