Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori az, hogy...

Mennyire gyakori az, hogy cisztától vagy valami hormonális problémától lesz halvány pozitív egy teszt és a hő is fent van eközben?

Figyelt kérdés

Valakinél volt ilyen:

Fent van a hő + ciszta vagy hormonális baj + halvány pozi teszt

???


2011. máj. 28. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek felejtsd már el ezt az agonizálást! Ez a 4. kérdésed tegnap óta. Miért akarod minden áron bebeszélni,hogy nem babától pozi! Meg még véletlenül nem attól pozi, akkor sem tudunk mit mondani!

Ha ennyire túlagyalod most, nem lesz egyszerű terhességed!

Tesztelj még egyet, erősödnie kell, utána meg irány a doki!

2011. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

A HCG hormontermelő ciszta olyan ritka, mint a fehér holló.

A hrmonproblémától NEM lesz pozi a teszt.

Ha van egy pozitív teszted, minden bizonnyal babát vársz.

2011. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a HCG termelő ciszta rendkívül ritka, Nekem azt mondta az orvos, hogy álpozitív teszt gyakorlatilag nem létezik. Ha pozitív, akkor terhes vagy.
2011. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem ezt, mert néha érzékeny vagyok belül a szexnél. Terhesség miatt is lehetek érzékeny belül az egyik oldalon szex közben? Tehát ha kicsit erősebben, mélyebben van a behatolás, akkor a bal oldalt kicsit fáj belül.
2011. máj. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!