Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ha ma délután csinálok...

Csajok ha ma délután csinálok tesztet annak már ki kell mutatnia ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ma egy hete hogy meg kellett volna jönni-e,de hál istennek nem jött. Annyi a tünetem hogy néha émelygek nagyon és száraz vagyok semmi más tünetem nincs. A párom délután hoz tesztet annak tuti ki kell már mutatnia ugye?

Előre is köszi a válaszokat.


2011. máj. 27. 14:10
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
2011. máj. 27. 19:20
 22/40 A kérdező kommentje:
2011. máj. 27. 19:20
 23/40 A kérdező kommentje:
2011. máj. 27. 19:26
 24/40 A kérdező kommentje:

Na csak összejött :)

Minek látjátok őszintén?

2011. máj. 27. 19:26
 25/40 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon halvány pozitív:)
2011. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj rám ezért nem akarlak elkeseríteni de én nem látok rajta semmit és 1 hét késés után egyértelmű csíknak kellene ott lenni ami nem nevezhető még halványnak sem. Én is sokszor jártam így, hogy nem jött meg és valami volt ott, elhasználtam 4-5 tesztet aztán megjött. :(
2011. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Én ezt a két tesztet aznap csináltam amikor meg kellett volna jönnie.

[link]

2011. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Most direkt neked felettem egy képet 1 hetes késés utáni tesztről.

[link]

Ezt csak azért mondom, hogy ne csináld Te is azt mint én, hogy 3-4ezreket kidobsz az ablakon tesztekre. Különben van akinek nem mutatja a teszt mert nem termelődik annyi hcg a szervezetében de szerintem várj még 1 hetet és ha nem jön meg menj inkább dokihoz.

Nagyon sok szerencsét kívánok nektek és ne izguljatok, össze fog jönni (de azért remélem már most is baba van)!

2011. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozitív!!!

Ez a terhességi teszt ilyen sz*r, így mutatja ki!!! Én megcsináltam két Gravi Hcg tesztet!! Az a legjobb! Még két másik fajtát! Plusz ezt, amit te is! És ez volt a leghalványabb, a többi egyértelműen kimutatta, erősebb két csíkkal!


(Azt most hagyjuk, hogy elmebeteg szinten összevásároltam a különböző teszteket :D , de biztosra akartam menni :)))

2011. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Akkor csajok ne is bizakodjak? :(

Ezt akkor csináltam mikor rápisiltem most sokkal jobban látszik.

Mikor csináljam a következőt hogy biztosra menjek vagy hagyam az egészet és várjak míg megjön??

2011. máj. 27. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!