Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Problémám van a prolaktin...

Problémám van a prolaktin szintemmel. Tényleg daganat van a dologban?

Figyelt kérdés
A mellemből folyik valami lé, és ma voltam dokinál, azt mondta, hogy biztos nem vagyok terhes.Vettek vért, hétfőn lesz eredmény. Nagyon félek.írjatok kérlek!
2009. márc. 16. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A doki mi alapján állapította meg,hogy nem vagy terhes tutira?A prolaktin túltermelés okozhat előváladékot a mellből,ráadásul a terméketlenségért is felelős lehet,de ehhez hormon vizsgálat is szükséges,hogy ezt diagnosztizálják.Nyugodj meg,ezt nem lehet csak így kijelenteni,hogy daganat az oka,várd meg az eredményeket és utána okosabb leszel(remélhetőleg).

Nekem pl. magas prolaktin szintet állapítottak meg,de a doki szerint meg kell ismételni a vizsgálatot,mert a vérvételtől való félelemtől is felugorhat(hozzá teszem nem féltem),nem vagyok hajlandó hormon tabikat beszedni és inkább barátcserje kapszulát fogok szedni.Nézd meg ezt az oldalt: [link]

Remélem segítettem egy picit!

Sok egészséget!

2009. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is evekig nagyon nagyon magas volt a prolaktin szintem. Es az MRI normalisnak jott vissza, nincs daganat. Aztan egyik naprol a masikra normalizalodott. Nagyon stresszes kapcsolatban eltem evekig es allitolag a stressz hihetelenul befolyasolja ezt. Amiota kileptem mindig normalis.
2009. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg is vizsgált a doki és ultrahangon is voltam.Tuti nem vagyok terhes azt mondta.Köszi a válaszokat?
2009. márc. 16. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit volt magas. Kaptam clostyt és bromocriptint is, mert 30-32-35 naposak lettek a ciklusaim. A 2. hónapban terhes lettem!! A prolaktin szintet hamar be tudják állítani, ha jó orvost találsz. Sok sikert! Ha pesti vagy írj egy privit és megadom a dokim számát.
2009. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem Pesti vagyok.Azért köszi a válaszokat!
2009. márc. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!