Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24. cn-on tartok.5. napja van...

24. cn-on tartok.5. napja van barna folyásom. Mi lehet ez? Vélemények?

Figyelt kérdés
A ciklusom 12. napján voltunk együtt a Párommal. Rá 8. napra alhasi szurka folyamatosan, majd másnaptól barna folyásom van. Még 4-5 napom van a mensiig. Gyógyszert nem szedek. Majd szeretnénk babát.
2011. máj. 26. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Több, mint 2 éve nem szedek gyógyszert. Mindig 28 napra jön meg előtte 1- 2 nap barnázással.
2011. máj. 26. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg beágyazódás? Bár nem tudom, hogy akkor tart-e 5 napig a barnázás, mert nekem ilyen nem volt. De sokan írják itt, hogy barnáztak, vagy pecsételtek a beágyazódás alatt.
2011. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mitől lehet. Elvileg a napokat számolva lehet beágyazódás, de még idáig soha nem barnáztam. Majd még a napokban kiderül, hogy lesz e vérzés.... 30-án vagy 31-én kellene/nem kellene megjönnie.

Ha valakinek van, vagy volt ilyen tapasztalata, írja meg! Köszönöm!

2011. máj. 26. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 2-3 napig szokott mensi előtt barnázás lenni, de az elmúlt fél évben kétszer is előfordult, hogy ez akár 1 hétig is eltartott. Baba nem lett belőle, nem tudom mitől lehetett, de volt ilyen. Remélem neked babát jelent...
2011. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mostani mensim elott pont ez volt,en 4 napig barnaztam,nagyon keveset(elotte soha)majd az 5. nap reggel iszonyatos gorcsok kozott megjott. En barnazas kozben teszteltem,nemvart napjan,de negativ lett,csak csuszott a ciklusom valoszinu. De hetfon megyek orvoshoz es meg akarom kerdezni hogy ez most mi a franc lehetett!
2011. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még ma is csak folyásom van, ami hol barna, hol picit véres. Mindjárt megjön- érzésem nincs, csak kicsit puffadt a hasam. 6. napja tart ez. Kíváncsi leszek, hogy csak csúszik, vagy hormonprobléma....

A babában nem nagyon reménykedek. Nagyon kicsi az esélye. :(

Kedves Utolsó! Majd írd meg légyszi, hogy neked mit mondott az orvos a sok barnázásra!

Várok még hozzászólásokat! :)

2011. máj. 27. 17:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma, 26. napon kisebb görcsök után nehezen, de kezd megjönni. 2 nappal előbb, és előtte 1 hét barnázás után. Miért így?
2011. máj. 28. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!