Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult-e valakivel, hogy...

Előfordult-e valakivel, hogy a ciklus elején szinte végig "fent" volt a hője, mit jelentett ez?

Figyelt kérdés
14 napból 10 nap fent van a hőm. És ebből csak 4 olyan nap van, amikor alaphőn.
2011. máj. 26. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert nem biztos, hogy olyan jó, hogy alaphőre ugrál a hőd! Lehet, hogy minden ok, de mi van, ha nem? Én nem akarlak ijesztgetni, lehet, hogy én parázom túl a dolgokat, de én biztos rohannék a dokihoz! Az ok, ha vki vérzik és fennmarad a hője, de te azt írtad, hogy alaphőre is leesett.

Lehet, hogy kell progeszteron, hogy ne essen a hőd és ne vérezz.

2011. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Doki nem biztos, hogy látna még babát, mert a tesztem halvány pozi. Fogalmam sincs, hogy ha ez tényleg baba, mikor foganhatott és nem akarom hogy doki hülyének nézzen hogy állandóan rohangálok hozzá (többször voltam nála a múlt hónapban)

Másrészt meg közölte velem amikor múlt hónapban nála voltam, hogy nem adna progit, mert az egy nagyon erős gyógyszer és egy egészséges baba anélkül is megmarad, a természet tudja a dolgát, szelektál ha úgy van. Szóval semmit nem kapnék. Szerintem akkor kapnék, ha látja UH-n a babát és én görcsölök és vérzek, na max akkor. Amúgy nem. Ez van. :( De lehet igaza is van, mert nem kell a természet dolgába beleszólni, többet árthatunk vele, mint használnánk. :(

2011. máj. 27. 10:24
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj, te vagy az?

Mondtuk már, hogy keress másik dokit...a progeszteron teljesen ártalmatlan...

De akkor a múltkor is volt már pozi teszted, nem? Csak akkor is leesett a hőd. Csinált a dokid egyáltalán hormonvizsgálatot? Mert ordít rólad, hogy vmi nem oké a progeszterontermeléseddel...

2011. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, a múltkor is voltak pozi tesztjeim, de azok időn túl jelentek meg.

A mostanin (Lily) 3 perc múlva kijött a 2. halvány csík. Utána hirtelen pár percig teljesen megerősödött, olyan erős volt, mint a kontroll, majd újra halvány pozira változott át...Ez történt. Így nem tudom, hogy ez tényleg baba lehet-e most. Nem pecsételgetek már egyébként, minden rendben van. És többnyire fent van a hőm is: 15 napból 11 napot fent van. Doki amúgy mondta azt is, hogy ilyenkor már mindegy hogy alakul a hő, nem az van, hogy aki terhes annak egyfolytában hőemelkedése van. Azt mondta, ez hülyeség. Úgyhogy én nem izgulok egyáltalán. Lesz ami lesz, amit a sors ad.

2011. máj. 27. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!