Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az h szépen mgérik egy tüsző,...

Az h szépen mgérik egy tüsző, de nincs tüszőrepedés mennyire gyakori jelenség?

Figyelt kérdés

első clostis hónapom,ma van a 3ik nap h szedem. uhra nem rendelt vissza a dokim, azt mondta h nem kell, ha nem jön igy össze 3ciklus alatt akkor lépünk tovább.

attol tartok, h ez a gyógyszer csinál végre peteérést,de nem fog megrepedni...asszem ez már kissé tulparázás...de akkor is:)

hátha valamelyikőtök olvasott erről.

pco-s vagyok egyébként

köszi


2011. máj. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nagyon választ nem tudok mondani, nekem ugyanezt mondta a dokim, de én következő hónapban szedem majd először. Én fogok keresni egy magándokit, hogy nézzen meg legalább előtte UH-on, utána pedig hőmérőzés alapján ha nem reped meg visszamegyek, hogy nézze meg. Ez így 2x UH vizsgálati díj, de nekem megéri, legalább tudom, hogy nem vagyok cisztás.

M

2011. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is azt olvastam, hogy clostinál előfordulhat.

Éppen ezért szokták uh-n nyomonkövetni, és amikor eléri a tüsző a megfelelő méretet, adnak tüszőrepesztő szurit. Nem értem, sok doki miért spórolja ki a kezelésből, egy háromezer forintos dologról beszélünk.

2011. máj. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most szedtem be, engem se hívott vissza a doki, de én visszamentem hozzá és közöltem hogy nem akarok cisztát, így kérek uh-t. Szerencsére nem látott cisztát. Harcold ki magadnak.

2011. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett visszamenni pé-kor, csak amikor megjött, és soha nem volt ciszta. Orgazmus!!!! Hidd el, megrepeszti.
2011. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

hát én is gondolkodtam rajta h elmegyek máshoz, de én ugy láttam h 7000től vannak az uh-ok,ami azért nem kevés ha magándokihoz megyek...max a 2ik honapban ha az első nem jönne össze...meglátjuk...

orgazmusügyileg nincs gond, az van napi több is :DDDD bár azt hallottam h az nagyon ritka h attól...akkor várok türelmesen,és bizakodom.

amugy nem tudom számit e, már van egy kisfiam, gondolom akkor csak meg tudja a kis szervezetem repeszteni azt a drága tüszőt....:DDD

2011. máj. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!