Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érezni a beágyazódást?

Lehet érezni a beágyazódást?

Figyelt kérdés
Meglehetősen bizonytalan vagyok, pedig már van egy babám. De visszagondolva hasonló tüneteim voltak, vele is, mint amit most éreztem. Pont peteérésem napján 14 nappal mensi után kezdett el szúrni a hasam. Először csak a petefészkem, majd az egész méhem. Olyan volt, mintha kést forgatnának benne. Nem egészen olyan görcsök, mint amikor mensi közeleg.(2 hete volt) Ez valahogy más volt de ismerősnek tűnt... Férjemmel, peteérés előtt 12-dik és a 13-dik napon voltam együtt. Elképzelhető, hogy ismét sikerült? Érzett már más is hasonlót, vagy csak bemesélem magamnak? Nem szeretnék megint csak hiú reményeket kergetni. Lépcsőzni nem bírtam, mert nagyon fájt a hasam. Kisbabámat nem bírtam megemelni, sem tisztába rakni, mert csillagokat láttam a fájdalomtól. kb 2 órán át tartott ez az érzés. Még most is néha előjön, de már nem olyan intenzíven, és csak ici-picit. Azt viszont nem szoktam megérezni, mikor van peteérésem.. Csak annyiban változik olyan tájt, hogy jobban kívánom...Tapasztalatok?
2009. márc. 15. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmit, csak barnáztam 3 napig. Gondoltam is, hogy na akkor nem sikerült. Bár kicsit korai volt mensinek. Aztán elmúlt és nem jött meg. De nekem nem fájt semmim.
2009. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. De még mindig őrülten bizonytalan vagyok magamban. Férjem már elkönyvelte a következő manó érkezését, de én még szkeptikus vagyok. A tünetek...azok tagadhatatlanok voltak, mint az első babámnál...
2009. márc. 15. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

mi most próbálkozunk én ma vagyok a 17.napon és 12-13-14napon nekem is ilyen volt nagyon nyilallt és én is a kés szurkáláshoz hasonlítottam:(Igaz nekem ennyire erős nem volt azóta fent van a hőm(persze ezt most lekopogtam:))

mi olyan 2 naponta voltunk együtt:)szívből remélem mindkettőnknek az:))

2009. márc. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek! Hááát, még mindig nem akarom elhinni. Majd a teszt bebizonyítja, ha elmarad a nemvárt 28-a körül...Te jó ég, mi lesz most velünk? Manóm még csak 8 hónapos, és idén decemberben jön a kistesó????
2009. márc. 16. 08:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A nök 80%-a nem érez semmit a beágyazodás során,hidd el.
2009. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ÉN NEM ÉREZTEM SEMI SEM A BEÁGYAZODÁSNÁL ÉS 5 HETES 5 HETES TERHES VAGYOK.PONT TEGNAP VOLTAM DOKINÁL.
2009. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó hsz, gratulálok! És örömteli babavárást!

Utolsó előtti Hsz! Köszönöm a válaszodat! Majd azért írok, hogy mi is volt a tesztem eredménye 28-30-a körül..:)

2009. márc. 16. 13:40
 8/9 nini24 ***** válasza:

Szia!


Mi lett a teszt eredménye? :)

2009. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos negatív- újra és újra..:(

Most jövőhét csütörtökre nem várom, de már letettem róla...

2009. aug. 7. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!