Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ügye jó időben jókor voltunk...

Ügye jó időben jókor voltunk együtt? és most ha figyelni szeretném a hőmet akkor minek kellene történnie? Nem igazán höméröztem még

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol a görbe?
2009. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


bocsika

2009. márc. 15. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 28 napos a ciklusod és középidőben van a pé (nálad 16 napon volt, szerintem), akkor igen, jókor voltatok együtt. Most az lesz, hogy fennmarad a hőd - kb 2 hétig (ha nem maradsz terhes) vagy nagyon sokáig - ha összejött a baba. Ez a fenn kb. ugyanezt a szintet jelenti. 36.9 - 37.2, kb. Sok sikert! Ja és mindig ugyanabban az órában próbáld mérni a hődet reggel!
2009. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az látszik, hogy még nem igazán hőmérőztél (mármint, hogy csak ennyi az adat), de elvileg jókor voltatok együtt. Csak könnyebb követni a görbédet, ha már több hónapnyi adatod van. A lényeg, hogy mensi előtt közben vagy után le fog esni a hőd, utána egy picit ingadozik, de inkább felfelé megy, majd peteéréskor hirtelen leesik, és onnantól kezdve újra felkúszik, és a mensi előtt közben vagy után újra leesik. (azért írom így, mert mindekinél másképp van) Ezért a görbe a peteérést mutatja meg leginkább.
2009. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanabban az időben, reggel mérd a hődet, és lehetőleg még fekvő helyzetben, hogy ne nagyon mozogj (szóval készítsd oda már este a hőmérőt)
2009. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek mennyi esélyem van rá %-ban ha minden jól megy?
2009. márc. 15. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy az esélyed.Nagyon szurkolok!
2009. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ha valaki hasonlóan van mint én msn? ritus19855@freemail.hu
2009. márc. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!