Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megőrülök a tesztektől.2napja...

Megőrülök a tesztektől.2napja késik. Már nem nagyon vannak mesis görcseim, csak nagyon ritkán és szinte alig érzem?! Miért?

Figyelt kérdés
A tesztek összevissza mutatnak egyszer halvány pozi néha negatív. Más más fajták most akkor terhes vagyok, vagy mi a manó? Fehér krémes a folyásom. Clostys hónapom volt.mikor menjek el a dokihoz?
2011. máj. 24. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanabból a fajtából csinálj reggeliből holnap egy újat, ami pozit mutatott. Annyira eltérőek a tesztek, hogy van, amelyik ki sem mutatja, csak pár nappal később. Nyugi, reggel tesztelj és írd meg az eredméynt. Drukk!
2011. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a halvány pozid időn belül kijött, akkor valószínű, hogy babát vársz. Ha pedig nem, akkor még bármi lehet. Tesztelj 3 nap múlva legközelebb.
2011. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben ugyan azt a fajta tesztet csinálnám újra. Kezdd azzal, ami halvány pozi lett. A halvány pozi is pozi, de a napokban erősödnie kell. Egyik teszt halvány, másik erősebb, még akkor is, ha ugyan az az érzékenységük. Az nem lehet, hoyg az egyik teszted, ami halvány lett, 10-es érzékenységű, ami meg negativ, az 25-ös?
2011. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

És igen, ugyanazzal a fajta teszttel tesztelj megint ami pozi lett: 3 nap múlva, hogy lásd, erősödik-e a csík!

2011. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!