Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsölt be nagyon...

Miért görcsölt be nagyon hirtelen és erősen a hasam?

Figyelt kérdés
A párommal 4hónapja probálkozunk,de eddig nem sikerült teherbe esnem.ápr 29.én volt a menstruációm első napja 27.én kellene megjönni,szerintetek lehet h baba van a dologba?
2011. máj. 23. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz lenne megmondani.

Nálam is nemrég kezdődött, hogy menstruáció előtt 2-3 nappal görcsöl a hasam (úgymond előre).


Attól hogy baba van, meg nem kéne erősen görcsölni.


Még pár nap és kiderül. (Ilyenkor az ember hajlamos "görcsösen" figyelni magát.)


Azért szorítok!

2011. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösy,de csak 1xer volt erős görcsöm kb.15percig tartott és rosszul is lettem.
2011. máj. 23. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt most!!! Ugyanezt éreztem, és ugyanígy! A mensim nem jött meg aztán, csak inkább pecsételőszerű piros vérzésem volt helyette, nagyon furcsa volt. Csináltam tesztet is, de időnt túl jelent meg rajta 2. halvány csík és következő tesztelésnél sem lett erősebb sajnos...így nem tudom hogy miért volt ez, és miért nem jött meg a mensim rendesen! Kiváncsi vagyok, ez a ciklusom hogy alakul majd. Ha ezt most új ciklusnak vehetem egyáltalán...mert nem rendes mensim volt csak pecsételő vérzésem és görcs nélküli volt. Írd meg, hogy alakulsz! Mert velem is ez történt, én még nem tudom miért lehetett. Velem még az is történt, hogy egyre több apró kis pötty jelent meg a bimbóudvaromon, nem tudom, hogy ez is miért lehet??
2011. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is így vagyok!Már pár napja érzek húzódást vagy görcsöt vagy valami hasolnót.De már annyian írják,hogy kezdem azt hinni az időtől van.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++legyen!!!!!!M.

2011. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
NEHARAGUDJ!!!Szerintem nm vagy terhes!Ez inkább mensi előtti szélcsend!:(
2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te ne haragudj,hogy mondhatsz egy bizonyos fokú fájdalomra olyat hogy "szélcsend".
2011. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

syasztok!

ma dél környékén fájt egy 5 percig megint a a hasam de nem is igazán lehetett észre venni.hát én is nagyon kiváncsi leszek a fejleményekre.amúgy mensi elött én pont 1 héttel szoktam görcsölni.de ilyet akkor éreztem mikor a kisfiammal 26hetesen begörcsöltem,akkor úgy állították meg a szülést.de azért szorítok mindenkinek h babó legyen belőle :)

2011. máj. 24. 14:24
 8/10 A kérdező kommentje:
ja ,azt elfelejtettem írni,h én menses előtt 5 nappal már rózsaszín folyásom szokott leni ami most nincs.
2011. máj. 24. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:

16:13-as vagyok

Nagyon Drukkolok Neked! Hátha baba miatt van ez most!

Nekem meg fáj ma a derekam meg alhasam meg szúró érzetem van néha. Ha az a pecsételő vérzésem akkor mensi volt, akkor elvileg most vagyok a 12. ciklusnapomon...ahhoz képest a hőm fent van, nem értem miért is. Ez a fájdalom is korai lenne még ovulációhoz amit most érzek. Nem értem mi van velem, én sem.

2011. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ez az amúgy is nagyon össze van nálam keveredve,de azért szurkolok neked
2011. máj. 24. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!