Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell inni a cickafark...

Hogyan kell inni a cickafark és a palástfű teát?

Figyelt kérdés
olvastam, hogy peteérésig a cikafark, peteéréstől a palástfűt kell inni, de nekem nem mindig van peteérésem. Így is biztonságosan alkalmazhatom? Van káros mellékhatása? nagyon szeretnék kisbabát, két hónapja próbálkozunk és nem sikerül... nagyon el vagyok keseredve. Hétfőre nem várom, de premenst. tüneteim vannak... :-( Köszönöm mindenkinek a válaszokat előre is.
2009. márc. 13. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugy igyad,ahogy eddig és használj ovu tesztet,hidd el be fog válni.Hajráááá...
2009. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

még nem ittam most szeretném elkezdeni, csak nem tudom mikor kell áttérni majd az egyikről a másikra, hiszen nem tudom hogy mikor van peteérésem... :-(

az ovu tesztet kipróbálom. Köszönöm a válaszodat.

Várom a többi választ is.

2009. márc. 14. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem be vált a teák mert amikor elkezdtem inni 2 honapra rá + teszteltem.pl ha a ciklusod 30,napos akkor 15naptol kell innod a palástfü teát amig meg nem jön a menszeszed.menszesz elsö napjátol cickafarkot kell inni reggel este 1-1 pohár mindkettö teábol.
2009. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!