Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így még esély a babóra?

Lehet így még esély a babóra?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom. Ma reggel tesztelten egy negatívat, igaz nem reggeli elsőből. Az arcom tiszta ragya ( pedig soha nem pattanásosodtam , a hasam nagyon fáj, fányin gerem van, de a mellemi se fájnak.
2011. máj. 19. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Még van esélyed. Korán teszteltél. Pár nap múlva próbáld újra, de akkor mindenképpen reggeli első vizeletből!! Majd írd meg mi újság! :)
2011. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mintha a saját történetemet olvastam volna! Szintén holnapra nem várom, mai teszt olyan hatalmas negatív, hogy csak na, és valami oknál fogva tele lett az arcom pattanással, ami nem jellemző. Minden alkalommal vannak újabb tünetek, de nem jelentenek sajnos semmit:(

A hasam most kezdett el fájni, melleim enyhén érzékenyek, már elkönyveltem magamban, hogy meg fog jönni. Adná a Jóisten, hogy ezek ellenére baba legyen mindannyiunknál!

2011. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szorítok nagyon! :) Én se adtam fel... Ppont most voltam együtt a párommal és most úgy fáj a hasam... Majd írd meg, hogy mi van Veled!
2011. máj. 19. 18:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos reggelre megjött a bajom, de remélem Neked nem! :)
2011. máj. 20. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!