Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-27 napos ciklusnál 23....

25-27 napos ciklusnál 23. cn-on (tegnap) nagy (20 mm) tüszőből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Vagy már ne reménykedjek, meg fog jönni? 22. cn-on este voltunk együtt, a doki szerint bármikor repedhet. És ha most megreped, annyival később jön majd meg? Nem vezetek hőgörbét, tehát ez alapján nem tudom nézni a peteérést.

Nem egyértelmű számomra most ez a helyzet, ezért kérek segítséget.


2011. máj. 18. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. És igen, ha most reped meg, akkor elvileg később kell megjönnie! De reméljük nem fog! Azért legyetek még ma is együtt.:))
2011. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, igyekszünk:)

De már most mensi-szerű hasfájásom van, de remélem, hogy jó vége lesz:)

2011. máj. 18. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt. Mondjuk annyi különbséggel, hogy én már nemvárt előtt pozit teszteltem, de rettegtem,hogy mégis megjön, mert totál mensis érzésem volt! De mégsem!:)

Szurkolok!


9hkm

2011. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És tuszorepeszto injekciót nem adott a dokid ? 20mm-es ideális csak az lh hormon szinted nem emelkedett meg kelloképpen a ciklus kozepén amitol ugye aztán ki kellett volna lokodnie a petécskédnek ezért van még mindíg a helyén. Így a 23.napon ha sikerul is kilokodnie a menziig van jobb esetbe 5 napod az pedig mint luteális szakasz kevés a beágyazódáshoz. Persze vannak kirívó esetek !Ezért szerintem egy probát mindenképpen megér! Drukkolok !Ha nem is sikerul ne keseredj el-legalább szeretkeztek egy jót:o). Majd a kovetekzo ciklusban sikerul!
2011. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem adott tüszőrepesztőt, azt mondta, majd megreped. Ebben a hónapban (kb.: 7-10 nappal ezelőtt) már volt peteérésem, nem tudom, hogy akkor sikerrel jártunk-e. Majd reggel kiderül:)
2011. máj. 18. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!