Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegyük fel, ha elvileg tegnap...

Tegyük fel, ha elvileg tegnap volt beágyazódásos pecsételésem, akkor mikor érdemes tesztelni 10-es teszttel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs:)

nekem is tegnap volt beágyazódásos pecsétem,vasárnapra nem várom.Ma reggel nagyon halvány pozitív letta 10-es one step tesztem.Bizakodó vagyok,de még nem hiszem el.Tesztelj egyet,ha nem bírod ki.Mikorra nem várod?

2011. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia Sorstársam!!

Én is vasárnapra nem várom. :)) Én még nem teszteltem. Neked milyen volt a beágyazódásos pecsételés? Csak tudnom kell,hogy valóban az volt e nekem is?

Halkan gratulálok és

2011. máj. 18. 09:43
 3/5 A kérdező kommentje:
...és további + teszteket kívánok!
2011. máj. 18. 09:44
 4/5 A kérdező kommentje:
MA jósteszteltem és volt halvány 2 csík. Remélem holnapra erősödik és akkor terhességi teszttel is próbálkozom.
2011. máj. 18. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
de jóóó! gratula nektek4 én péntek v. szombatra nem várom. én terhességi tesztel teszteltem tegnap, de negatív lett. szombaton akarok majd legközelebb tesztelni. tüneteim vannak, de én vérezni egyik fiamnál sem véreztem...Szóval nem mindenkinél van pecsételés beágyazódásnál..remélem én is babás lehetek...
2011. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!