Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izgulok. Vannak ilyenkor...

Izgulok. Vannak ilyenkor vvalami jel?

Figyelt kérdés

Pénteken(05.21.) lesz a nem várt menszesz...

Elötte van valami jele a terhességnek csak én nem vettem észre vagy csak az elmaradt meszesz után lesznek az első jelek?

honnan tudom h lehetek-e egyáltalán terhes?

3 hónapja probálkozunk és nem sikerül valami baj van?


2011. máj. 17. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet már ilyenkor jele a terhességnek, de az is lehet, hogy semmi nincs. Sőt, az is lehet, hogy az egész terhesség alatt nincsenek tünetek a pocak növésén kívül.

Miért lenne baj, hogy 3 hónapja nem sikerül??? Nekünk meg másfél éve nem sikerül!! Na nekem már van okom aggódni! Neked még nincs. Majd ha 1 év után se sikerül, akkor kezdhetsz félni, hogy miért nem sikerül.

2011. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem mind 2 terhessegemnel a ciklus 24. napjatol egyertelmu jelek voltak...elso terhessegnel meg nem figyeltem fel ezekre a jelekre de mikor pozitiv lett a teszt leesett a tantusz...a masodiknal mar rutinosabb voltam es tudtam hogy a gyakori vizeles mellszurka es almossag nem veletlen
2011. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel émejegtem és hánytam is.. a mellem is fájdogál.. egész délután aludtam,feküdtem... Már bizti hogy van pocaklakonk? Pénteken lenne a nemvárt... Nagyon szeretnénk pocaklakot..:)
2011. máj. 18. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos a hanyas az nem mervado mert csak az 5. es a 6. het kozott jelentkezik mivel ilyenkor ugrik meg a progeszteron szitn jelentosen a szervezetbe...remeljuk te vagy az a ritka kivetel akinek mar ilyen koran jelentkezik a hanyas...en mar tesztelnek holnap...ha ilyen erosek a tunetek akkor mar mutatni kell valamit meg ha csak halvanyan is
2011. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!