Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonális problémára utalhat,...

Hormonális problémára utalhat, hogy ennyire megváltozott a mellbimbóm? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A mellbimbóm közepe megnagyobbodott és jobban ágaskodik, annak közepe pedig fehér lett meg mintha meg lenne vágva kicsit. A mellbimbóudvar tele lett apró pöttyökkel és olyan lett az egész mellbimbóm, mintha ráncos lenne, így össze van húzódva...nagyon furcsa lett. Mitől lehet ez?
2011. máj. 16. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló esetről már hallottam, de a lány serdülő volt, így nem tudom rád mennyire illik. neki igen, valamilyen hormonális problémája volt. A gáz akkor van, ha már levedzik. Ezt ne várd meg. Menj el nődokihoz mindenképp!!!
2011. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok serdülő.

Mi az hogy levedzik?

Amúgy dokinak mondtam már, hogy ez van, de mondta, hogy ne foglalkozzak vele...ez semmit nem jelent.

2011. máj. 17. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval ennek a tininek levedzett, úgymond kevés tejszerű folyadék jött ki belőle neki.

Viszont ha neked a doki azt mondta, hogy nyugi, nincs semmi baj, akkor emiatt ne aggódj. Ahogy leírtad szerintem veled semmi gond nincs, bár nem vagyok nőgyógyász, de szerintem nincs baj.

2011. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Remélem én is, hogy semmi baj nincs, csak annyira fura hogy így megváltozott...nem értem az okát.
2011. máj. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!