Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki elmagyarázna nekem pár...

Valaki elmagyarázna nekem pár dolgot teherbeesés, peteérés, beágyazódás, ciklusok stb. vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom ezt a ,,fórumot,, egyre jobban zavarodok össze a tudáshiányosságból adódóan és félelemtől!

Kérem aki szívesen segítene, elmagyarázna 1-2 dolgot írjon privátba vagy jelezzen ide és felteszem itt a kérdéseimet ( ha esetleg más tudatlanka is idetéved ). Köszönöm !


2009. márc. 12. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mikre vagy kíváncsi?Egy 5 hós kisleány anyuja vagyok
2009. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj ide!Mi azért vagyunk,hogy amit már tudunk,vagy a tapasztalatainkat megosszuk másokkal:Várjuk a kérdéseket!


4 hós kiscsaj anyukája

2009. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hello!

Február 4-9ig volt utoljára menzeszem. Lehet olvastad tegnap itt a problémámat. (Kb.6.oldalon van - lehet h terhes vagyok...kezdetű). Olvasd el légyszi akkor szerintem picit tisztább lesz az aggodalmam+kérdéseim.

Ma csináltam egy tesztet negatív lett. A dolog múlt hétvégén7/8án történt. Lehetséges h teherbe estem, csak még nem mutat a teszt semmit? Mikor volt/van peteérésem, mennyi esély van rá h megtörtént a ,,baleset,, ( 3szem késleltető tablettát szedtem 5,6,7-én). Még mindig nincs menzeszem, de úgy tűnik, mintha néha feszülne a mellem. Ma nagyon sűrűn járok pisilni, és kicsit úgy fáj a hasam, mint amikor a menzit várom + tegnap/ma egy csomót ettem magamhoz képest. Beágyazódásnál mit érez az ember, mi történik pontosan? Mikor mutat ki vmit a teszt, hanyadik napon?

2009. márc. 12. 16:39
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia


Igen emlékszem rád. Sokan írták mind pl én is hogy kicsi az esélye hogy babás legyél, és ugye bár ma negatívat teszteltél. Velem is volt hogy minden tünetet bekébzeltem végül semmi nem volt. Szerintem ismételd meg a tesztet! Ha még mindig félsz akkor látogass el egy nőgyógyászhoz! Szerintem nincsen semmi.

2009. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ja és a beágyazódás lehet tünetmentes is de kísérheti pár napos barnás pecsételés, enyhe vérzés, alhasi fájdalom!
2009. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát köszi, csak amint írtam anyummal nem jövök ki jól és épp ő a nőgyógyász nővérkéje....

A peteérés, ciklusok, beágyazódásról is tudnál vmiket írni?

2009. márc. 12. 16:44
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A peteérés attól is függ hogy hány naposak a ciklusaid. Általán egy 28 napos ciklusnál a 14 napon van peteérés. Én úgy szoktam magamnak kiszámolni hogy ( nekem 25 naposak a ciklusaim ) abból elveszek 14-et és akkor kijön a körübelli peteérés dátuma. Nekem bevállt mert mindig akkor kezd fájni a hasam. a Beágyazódás a fogantatástól vélt 7-14.nap, mint írtam kísérheti alhasi fájdalom, barnás és enyhe vérzés, de sokan észre sem veszik. Szerintem ismételj tesztet. Ha még így is félsz keress fel egy új nőgyógyászt! Ahol nincsen anyukád.
2009. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát biztos ismétlek tesztet a jövőhéten.

Nekem általában rendszeres 28 napos ciklusaim vannak. Akkor ha február 4-9volt menzim , a peteérésem mikorra esett?

Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 12. 16:52
 9/21 anonim ***** válasza:
Január 19-20-21 körül. De tudod ezt nem lehet pontosan tudni csak ovu teszt a 100 %-os. Mert rendkívüli peteérés akármikor lehet.
2009. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam! Ha febr 4-9-ig volt mensid akkor kb febr 17-18-19. De az ovu teszt a 100 %
2009. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!