Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem birtam tovább és csináltam...

Nem birtam tovább és csináltam egy tesztet. Nagyon nagyon halványan de ott a 2. csik! Tényleg lehet hogy baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
HA minden szögből jól látszik és nem csak akkor, ha forgatod összevissza, akkor igen, babás vagy! Gratulálok. De 2 nap múlva ismételd meg, hogy erődödik-e!
2009. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A halvány pozitív is pozitív! Gratulálok:)
2009. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat persze, hogy lehet!!!! Garatulalok! A halvany csik is csik! Holnaputan csinal egyett reggeli vizeletbol es meglatod az mar erossebb lesz. Meg sem tudom szamolni hany olvasonak kezdodott igy a terhessege, hogy halvanyan latszott a csik! Kismama vagy. :)
2009. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!Gratulálok! :-)

Hanyadik ciklusnapon csináltad? A nemvárt előtt, vagy után? Veled örülök :-)

2009. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok: mármint úgy a nemvárt előtt vagy után, hogy mielőtt meg kellett volna jöjjön, vagy miután meg kellett volna jöjjön :-)

Jó bonyolultan fogalmazok :-))

2009. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hétfőn kéne megjönnie.ez a 24.napom.de nem merem elhinni, mert félek hogy késöbb mégse lesz ott.
2009. márc. 12. 15:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Gratula.te vagy aki a jóstesztet kérdezte és én válaszoltam???Tüneteid vannak??
2009. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen én voltam a jostesztes.annyi hogy menstruácios jeleim vannak kedd ota és nagyon fáradt vagyok.nekem csak 1-2 nappal elötte szokott fájni a derekam most meg egy hete.
2009. márc. 12. 15:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Reggeli vizeletbol csinaltad? Ha nem, reggel csinalj ujbol, es minel elobb doki! Akkor orulj szerintem majd csak 100%-ig, nehogy tenyleg csalodnod kelljen. Miota tervezitek a babat?
2009. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
most csináltam délután, holnap reggel ujat csinálok.nem merem elhinni hátha mégse igaz.mindenképpen hamar mennem kell dokihoz mert pajzsmirigy problémám van és igy gyogyszert kell állitani.
2009. márc. 12. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!