Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét pénteken lesz pé-m,...

Jövőhét pénteken lesz pé-m, melyik napokon legyünk együtt?

Figyelt kérdés
Kétnaponta?De melyik napon?Pl kedd csütörtök szombat?Vagy inkább az ellenkezője?Onnan tudom hogy a 14-edik napomon van hogy mindíg akkor pozi az lh teszt,meg tojcsi,hasszurka.Nem akarok lemaradni.Segítsetek!Köszi
2009. márc. 12. 14:21
 1/10 A kérdező kommentje:
És az nem lesz baj ha pont a 14-edik napomon nem leszünk együtt?Csak elötte nap meg utánna nap.
2009. márc. 12. 14:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is jovohet csotortok-penteken esedekes a pe-m. Ha biztos vagy a pentekbe akkor csutortokon legyetek egyutt de ugy, hogy kedd szerdan ne mert akkor jo eros lesz a parod spermaja sok friss katonaval. Ezek a spermiumok elernek ket napig tehat szombatig es szombaton megegyszer huzzatok bele. Igy ismet jon a friss sperma. A petesejt 24 oraig eletkepes. Tehat ha penteken szabadul ki akkor a csutortok esti spermiumok ott varnak ra. Ha viszont szombaton szabadulna ki a pete akkor jonnek a szombat esti friss spermiumok. Nekem ez a velemenyem. Ekorul mindig legyen benend sperma es mielott elhalnanak vagy kigyengulnenek jojjon az ujabb adag! En igy fogom csinalni meg ovu tesztet is hasznallok nehogy veletlenul hamarabb vagy kesobb legyen pe, mert sajnos a ciklusom nem a pontossagarol hires. Van aki a mindennaposra eskuszik de en felek, hogy nem termelodik eleg eros kiskatona. Persze most ugy csinaljuk, ahogy jol esik de jovoheten bevetem en is a leirtakat. Sok sikert kivanok nektek a probalkozashoz es kb 3 het mulva pozitiv tesztet!
2009. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen a leírtakat!Megfogadom az tuti!

Irod hogy csinálsz lh tesztet,nekem mindíg csak a 14-edik napomon szokott pozi lenni meg a tojcsi is aznap.Akkor nem késünk le róla ha pont azon a napon nem leszünk együtt?Mióta probálkoztok?Majd írd meg hogy mi lett.Köszi mégegyszer és sok sikert.

2009. márc. 12. 14:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi 8 hónapja probálkozunk,pé körül mindíg minden nap együttvoltunk lehet ez volt a baj.
2009. márc. 12. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:

14:36-os vagyok: Azt olvastam, hogy amikor pozitiv lesz az ovu teszt kb. 24 orara ra reped meg a tuszo. Ha nallad penteken lesz pozitiv a teszt akkor szombaton fog megrepedni a tuszo. Arra boven jok lesznek a szombati friss spermak, hiszen a petesejt 24 oraig el. Vasarnap mar sajnos kezd eloregedni. Ekkor is megtermekenyitheto csak az a baj, hogy ilyenkor, ha tul oreg, gond lehet az osztodasnal es nem biztos, hogy megmarad. :( Ha veletelnul csutortokon lesz pozitiv az ovu teszted akkor sem baj mert a tuszod penteken fog megrepedni es arra jok a csutortokrol jott eros kiskatonak. Ezert irtam, hogy jobb lenne kibirni a kedd szerdat a parod nelkul, hoyg jo sok eros kiskatona keletkezzen aki bevarja a penteki petesejtet ha netan szombat elott megrepedne a tuszod. Persze ha nem megy akkor legalabb probald meg kibirni a szerdat nelkule.

Mivel en nem tudom ennyire pontosan csak kb. mikor van pe-m igy szerdan leszek egyutt a parommal es ha csutortokon pozitiv lesz az ovu teszt akkor penteken leszunk ismet egyutt.

Remelem pozitivat fogunk majd tesztelni. Mindenkeppen megirom neked mi lett a vege, nagyon szivesen. El is mentem a kerdest. :)

2009. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Reméljük sikerül mindkettőnknek!

Majd megírom!

Szia.

2009. márc. 12. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:

14:36-os vagyok: Nem biztos, ne okold magad mert van akinel bejon a minden napi akcio is. En felek, hogy a kiskatonak nem lesznek eleg erosek. De van aki nem igy gondolja.

Mi oktoberbe kezdtuk a probalkozast es novemberben mar pozitivat teszteltem de sajnos decemberben spontan elveteltem. :( Most ugy dontottunk ismet probalkozunk. 8 honap az eleg hosszu ido, remelem, hogy sikerul nektek es nekunk is! Ennel szebb karacsonyunk nem is lehetne, mert ugye decemberi babak lennenek. :)

2009. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen sajna 8 honap az már sok:( Voltam dokinál,azt mondta hogy majd ha letelik az 1 év akkor kezd kivizsgálni.De azért a 13-madik napomon csinált egy hüvelyi ultrahangot és azt mondta hogy látja a nagy petémet.Minden rendben azt is mondta.dehát hormonvizsgálatra nem küldött,azt majd kb 2 honap mulva.De én elmentem egy általános vérvételre,holnap lesz meg az eredmény.Sok sikert nekünk,meg mindenkinek!
2009. márc. 12. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ovueszt szerint akcióztam a szerelmemmel. Használati utasitásban az állt, hogy ha erőa a csík, vagy erősebb mint a másik, akk kell csinálni. Ezt tettem 9 hónapig. Majd sokat olvastam erről, és rájöttem, h valóban előtte kell egy nappal, és utána egy nappal. Így is fogom tenni legközelebb. Csak azt nem értem, miért máshogy írták a használati útmutatóban....
2009. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát én is így fogom tenni.Sok sikert!
2009. márc. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!