Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozitív teszt után ma...

2 pozitív teszt után ma reggel enyhe barnás/rózsaszínes folyásom lett. Lehet még ebből baba? (2 napja késik)

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 12. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 pozitív teszt biztos baba, de ezzel a barnázással sűrgősen fordulj orvoshoz.
2009. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen lehet baba, sőt tuti baba van, mert a + teszt nem téved. Gratulálok. A barnázás nem gond, ha piros vér jelentkezik, akkor menj orvoshoz mindenképp, mert az utalhat spontán vetélésre. Bár lehet, hogy nem árt, ha most is elmész, mert ha nem ágyazódott be normálisan, akkor még tudnak segíteni, hogy nem legyen baj. Szorítok!
2009. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem sürgősen menj dokihoz mert látoma hőd is leesett és nehogy elmenjen tőled a baba azért kezdtél el barnázni.

2009. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Még nem értem el a dokit, de mindenképp elmegyek!

2009. márc. 12. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen doki. Lehet, hogy csak emlekszik a szervezeted, hogy meg kene mostanaban jonnie, ezzel semmi gond de az is lehet a doki ir fel utrogestant vagy mas progeszteron hormontartalmu keszitmenyt ami nagyon jo es attol elmullik ha netan hormonhianyod van. Nem kell megijedni de doki mindenkeppen lasson amig nem keso.
2009. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Múlt héten voltam progeszteron vizsgálaton, annak pont holnap lesz eredménye. Nem bírom elérni a dokit. Nagy baj, ha csak holnap tud fogadni?
2009. márc. 12. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem rutascorbint írtak fel annak idején (vérzéscsillapító)

Magneb6, fekvés, esetled palástfű tea. És doki, amint lehet.

2009. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azonnal ambullancia! Ne ragaszkodj a dokidhoz, neked most bármelyik doki jó, aki felírja a szintetikus progeszteront!!
2009. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!