Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnál is eltűnik néha a...

Másnál is eltűnik néha a ciklus.hu-n vezetett mérés ideje?

Figyelt kérdés
Minden reggel az az első, hogy beírom a hőmet, illetve, hogy mikor mérem. És mikor nézegetem a diagrammot, látom, ogy tök sok helyről törlődik a mérés ideje. Miért van ez?
2009. márc. 12. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem egyszer fordult elő hogy egymást követő 2 napban eltünt a reggeli 7 óra amit beirtam de visszairtam és azóta ott van, én betudtam annak hogy mégsem irtam be csak akartam, nem lehet hogy veled ez történt?

Mert azóta mindig minden megvan,.

2009. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia,nekem a ciklusomat sem vette be.. már 3szor pótoltam de semmi ,remélem megjavítják mert több mint 1 hónapja bajlódok ezzel:-((
2009. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az óra után a percet nem választod ki akkor ez történik. Nem biztos hogy nálad is ez a helyzet de nálam előfordult egy párszor hogy csak az órát választottam ki, és akkor nem írt ki időt.
2009. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak .

Amikor kitöltöd a nap részleteit az oldalon és a lap alján nem nyomsz egy olyat hogy "termékenységi adatok mentése" és ez igaz minden egyes rögzitett adatra pl: gyógyszerek , megfigyelések stb akkor hiába töltötted ki nem fogja elmenteni a program.

2009. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Én mindig beírom a perceket is, és rá is kattintok a mentésre. De valahogy mindig kiszed pár adatot. Érdekes.
2009. márc. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!