Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye tegnap megvolt az ovuláci...

Ugye tegnap megvolt az ovulációm? Vagy ma hajnalban? Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 12. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én a helyetekben nem próbálnék ki semmit! Lehet ront a helyzeten! Én cickát és palástfűteát ittam, s a tojcsis folyásom krémes lett, mikor abbahagytam a teát 1,5 hónap után, akkor meg 28-ról 24-re, majd 26-ra rövidült a ciklusom. :(

A hőmet szépen vitte föl a tea. gyönyörű görbém lett, de baba nem :(

összességében egyáltalán nem tett jót.

s ki tudja mit tesztek a férjeitekkel, ha rábeszélitek őket különféle csodaszerekre. (nem a vitaminokra gondolok)

Inkább próbáljátok jó belátásra bírni a fiúkat, hogy igenis el kell menni vizsgálatra, hiszen ez közös érdeketek! Sok sikert!

2011. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

19:24-es vagyok:

Hát én nem is akarok semmilyen csodaszert szedni...mert pl. nálam a palástfűtea már bekavart. Szóval én az egészet a természetre akarom bízni. Viszont egy alapos kivizsgálás mindenképp kéne....csak hát a férjem...rá kell még beszélnem. Amúgy ő még egy vitamint se szedne be semmi pénzért, de nem is erőltetem...viszont nem tudom, hogy így a kivizsgálásba hogyan fog belemenni...szerintem sehogy.

2011. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk én akartam jobban babát. Most már a férjem is jobban akar (8hónapja próbálkozunk). Hogy mitől a változás?


Láttunk az utcán egy down kóros kisbabát idős szülőkkel. Beszélgettünk a férjemmel, s tudatosítottam benne (egyszerű beszélgetéssel), hogy minél idősebben vállal valaki babát, annál nagyobb az esély, hogy betegen születik a baba. Ő most 32 éves,ha teherbe esnék, már 33 mire szülök. Aztán ha nem sikerül a baba, akkor már 34 éves lesz, vagy 35... és egyre nő a beteg baba esélye.

Mivel látta az aranyos down szindrómás kisfiút, erősebben hatott a beszélgetésünk.

2011. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem jó esélyeitek vannak, sok sikert a picihez! :)))


A beszélgetéshez hozzászólva:

nem értem a férfiakat. Nálunk már a vizsgálat sem kellemes, arról nem beszélve, amit egy-egy beavatkozás okoz. Miért kell ennyire kiborulniuk egy pohárba élvezéstől meg pár szem vitamintól? Akármi legyek, ha én ezt megértem.. a mi átlagos havi ciklusunk nehezebb, mint nekik a teljes kivizsgálás, és ez csak egy alkalom, ráadásul nem éri őket inzultus. ÉRdemes lenne ezt is tudatosítani a férfiakban, mert azért egy bizonyos ponton túl önzés nem elmenni egy tök átlagos kivizsgálásra. Ti nem érzitek így?

2011. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Kedves utolsó teljesen igazad van.Csak hát ők máshogy gondolkodnak.Az én párom is nagyon szeretné, látom rajta viszont ha a kivizsgálás kerül szóba mindig azt mondja...majd ahogy a Jóisten gondolja, ha a sors úgy akarja....stb.

Nem kell görcsölni stb.Csak hát lehet hogy éppen csak egy kis gond van és már babázhatnánk is.Így meg minden hónapban jön a csalódás.Ráadásul most még jó a kapcsolatunk de ki tudja, hogy a későbbiekben nem sínyli meg e ez az egész...:(

2011. máj. 13. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!