Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek mensi...

Van itt olyan, akinek mensi előtt mutatott páfrányosat a pg53 és aztán mégis megjött?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
igen volt, barinőmnek épp nemrég
2009. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem menstruáció előtti 4 napon és még aznap is páfrányosat mutatott amikor megjött. Én már nem használom.
2009. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok!!!

Nem túl jó hír nekem, amit írtok. Nekem vasárnap óta mutat páfrányosat nyálból,méhnyákból viszont csak vonalkák látszanak. Egy hét múlva nem kellene megjöjjön. Majd megírom, hogy mi lett.

Ha valakinek van még tapasztalata ezzel - akár pro, akár kontra- légyszi írja meg!!!

2009. márc. 11. 11:48
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyönyörű páfrányos volt nyálból 6 napon keresztül, aztán a nemvárt előtt 2 nappal hirtelen eltűntek a páfrányok.

Meg is jött ...:(((

2009. márc. 21. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!