Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélyem babócára?...

Mekkora az esélyem babócára? Ha az ovulációs tesztem tegnap és ma is pozitív volt..

Figyelt kérdés
Akcióztunk tegnap előtt éjjel és és tegnap este.Az ovulációs kalkulátor szerint is épp termékeny vagyok.A hőm reggel 36,4 és 36,6 között van.Napközben 36,8 és 37.Derékfájás,petefészek körüli fájdalom és mansis görcsim is vannak.Szerintetek?Tudom,mindenki bíztató választ vár és talán kap is.Már régóta próbálkozunk de csak most figyelek oda jobban.köszönöm a aválaszokat!
2009. márc. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
semennnyi!
2009. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is tegnap volt ovuláció, mi is régóta próbálkozunk, ma voltam dokinál oké a nyálkahártyám is meglátjuk...sztem holnap reggel ti hajrázzatok rá....nekem doki ma azt mondta h ha hasfájás elmúlik utána 12-24 órával a legesélyesebb a teherbeesés
2009. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!! De meg tudnád magyarázni hogy miért SEMMI?!
2009. márc. 10. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért írta hogy semmi mert körülbelül olyat kérdeztél mint hogy megmondanátok-e a lottó számokat. Egyébként ez mindenkinél változó, én hiába nézegettem ezeket mégsem lett babám, így dokihoz kellett menni. Tehát minden ember más és más.
2009. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!