Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kitol lehetek terhes?

Kitol lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a mestruáciom, igy nem tudom mikor van peteeresem.Clostit szedek (peteerest serkento) de eddig parommal nem jott ossze a terhesseg.Az utolso mestruaciom kezdete 2011.03.30-án volt most kellett volna megjonnie a vart mestruacionak 2011.04.31-én de azota nem jott meg.

A masik problema hogy exemmel(szeretommel) egyutt voltunk 2011.04.12-én de védekeztunk(ovszerrel).A jelenlegi parommal is egyutt voltunk 40.13-án de vele nem vedekeztunk.Parommal megint egyutt voltunk vedekezes nelkul 40.30-an a vart mestruacio elott egy nappal.

2011.05.02-án reggeli vizeletbol teszteltem de negativ lett.

Akkor a szeretomtol elvileg nem lehetek terhes,ugye??

Segitsetek!!!!


2011. máj. 5. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
22:52 valaszolonak nagyon szepen koszonom a megertesed es a megerto valaszod
2011. máj. 5. 23:25
 12/16 A kérdező kommentje:
22:11 szinten nagyon koszonom a valaszt
2011. máj. 5. 23:27
 13/16 anonim ***** válasza:

tudod itt az a baj, hogy erkölcsi töltetű kérdésnél sosem a kérdésre koncentrálnak a T. Válaszolók. Nem azt kérdezted, hogy szép dolgo-e amit tettél, hanem az, hogy lehetsz-e terhes....


szerintem egyébként egyiktől sem vagy az és nem is leszel a closty ellenére, amíg a fejedben nem teszel rendet. A bonyolult és a bizonytalan kapcsolatokat a gyermek érkezése általában tönkre teszi, vagy nagyon nehéz megtartani. AZ én házasságom őszinte és jó, ennek ellenére a lányok érkezése nagyon próbára tette.

sok sikert a jövőben!

2011. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vagy terhes. Egyébként szerintem elég szégyen az ha egy nő nem tudja 100%-ra hogy ki a gyerekének az apja. De persze kinek hogy esik jól.
2011. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne őt bántani, mindenki csinál(hat) hülyeséget, ráadásul mint írta egyszer fordult elő, nem folyamatosan csalja a párját. Az már inkább elgondolkodtató, hogy a párod akarja inkább a gyereket, szerintem addig ne vállaljatok, amíg te nem vagy biztos abban, hogy szeretnél gyereket, ebben a kérdésben azért az döntsön, hogy te mit szeretnél, hiszen ha szétmentek, akkor azért elég valószínű, hogy neked kell majd felnevelned...
2011. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!

Sajnos megtortent hogy felreleptem de ezt visszaforditani nem tudom.

Tudom ki lehet az apja, ha terhes lennek,de mivel nem tiszta a lelkiismeretem ezert bennem van egy felsz.

Szerintem egy ilyen esetben teljesen normalis h ketsegek kozott vagyok.Tudom h a szeretommel vedekeztunk, de mi van ha elszakadt az ovszer és nem vettuk eszre?pl ilyen kerdes merult fel bennem.

A parommal nem vedekezunk igy mindig belem elvez

(kb januar óta probalkozunk )és most is igy tett.Pont akkor nem jon meg a mestruaciom amikor egyutt voltam egy masik ferfivel......????

És ezek az aggaszto kerdesek merulnek fel bennem, és mertem segitseget kerni mert epp esszel tudom mi van de kell a megnyugtatas......

Hat ez aggazto

2011. máj. 6. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!